Projekty,  Domy zaprojektowane przez 08023 Architects

15 okien, które odmienią Twój dom

homify.Pl homify.Pl

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Budowa domu to proces często skomplikowany, ale i niezwykle interesujący i ubogacający. Żaden z etapów powstawania nowej rezydencji na pewno nie doszedłby do skutku bez odpowiednio ścisłej współpracy pomiędzy przyszłymi właścicielami domu oraz wszystkimi fachowcami budowlanymi zatrudnionymi do urzeczywistnienia ich marzeń. Tylko współpraca gwarantuje osiągnięcie zamierzonych rezultatów. Weźmy pod uwagę na przykład tak znaczącą kwestię, jak wybór drzwi i okien, który powinien uwzględniać przede wszystkim właściwą cyrkulację powietrza oraz dopływ światła dziennego do wnętrza obiektu. W niniejszym Katalogu Inspiracji skupimy się właśnie na oknach i zaprezentujemy Wam 15 ich różnych rodzajów. Wybór któregokolwiek z nich bezapelacyjnie sprawi, że dany dom stanie się piękniejszy, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz!

Numer 1

Projekty,  Domy zaprojektowane przez 08023 Architects
08023 Architects

Fachada | Casa A

08023 Architects

Okna widoczne na zdjęciu umożliwiają światłu dziennemu dostanie się do wnętrza niemal na całej wysokości obiektu, od podłogi aż do sufitu. Oryginalności dodają im nowoczesne ramy zrobione z metalu i drewna. Całość prezentuje się bardzo zachęcająco.

Numer 2

Ciekawy i odważny kształt budynku sprawił, że rezydencję ze zdjęcia zdecydowanie można zaliczyć w poczet nowoczesnych. Materiały budowlane zużyte przy realizacji projektu nadają obiektowi lekkości i powabu. Różne okna, inna na parterze i na piętrze, potęgują efekt miły dla oka.

Numer 3

Żółte okna i żółte okiennice – nic dodać, nic ująć. W ogóle jasne i żywe kolory to zwykle strzał w dziesiątkę, który od razu dodaje mieszkańcom energii i zachęca do działania. Trudno o obiekty bardziej oryginalne niż nasz niebiesko-żółto-brązowy domek!

Numer 4

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Vida de Vila
Vida de Vila

Quarto de hóspedes

Vida de Vila

Tym razem czas na okna typowo rustykalne, wykonane w całości z drewna. Dotyk natury zawsze mile widziany!

Numer 5

Duże okna i styl klasyczny to połączenie estetyczne i urokliwe. Nic, tylko od razu wprowadzić się do takiej rezydencji!

Numer 6

Któż by pomyślał, że okno może pełnić zarazem funkcję lustra?! Prawda, że to bardzo nowoczesne rozwiązanie?

Numer 7

Szerokie, horyzontalne okno zrobione z drewna i otoczone cegłami to idealne rozwiązanie dla wszystkich miłośników stylu rustykalnego.

Numer 8

Duże okno zamiast ściany i dzięki temu możliwość bliskiego obcowania z naturą nawet podczas przebywania we wnętrzu obiektu. Oryginalnie i nowatorsko.

Numer 9

Stylowe okna i ich ciekawe rozłożenie na pewno nie umkną uwadze żadnego z przechodniów!

Numer 10

Tradycyjny styl i proste ramy okienne nic nie ujmują prezentowanej rezydencji. Jest ona tak samo piękna i urzekająca, jak wszystkie inne obiekty z naszego Katalogu.

Numer 11

Geometryczne drzwi i okna na fasadzie budynku – stylowo i nowocześnie.

Numer 12

Rozległe, przeszklone powierzchnie w prezentowanym obiekcie umożliwiają podziwianie najbliższej okolicy w dowolnym momencie dnia i nocy.

Numer 13

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Blacher Arquitetura
Blacher Arquitetura

Fachada Frontal

Blacher Arquitetura

Różnokolorowe szyby w oknach i atmosfera dookoła od razu staje się bardziej radosna, żywa, a szarość codzienności bezpowrotnie znika.

Numer 14

elewacja ogrodowa: styl , w kategorii Domy zaprojektowany przez if architektura
if architektura

elewacja ogrodowa

if architektura

Ciekawym akcentem obiektu ze zdjęcia są okna, bezapelacyjnie. Uwagę zwracają zwłaszcza te zlokalizowane na piętrze. I to nie tylko za sprawą swoich drewnianych ram! Pragniecie oryginalności? Oto i ona!

Numer 15

PROJEKT DOMU AMIRA G1 - stylowa elegancja i maksimum wygody! : styl , w kategorii Domy zaprojektowany przez Pracownia Projektowa ARCHIPELAG
Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

PROJEKT DOMU AMIRA G1 – stylowa elegancja i maksimum wygody!

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

Tradycji nigdy za wiele. I tym spokojnym akcentem zakończmy dzisiejszy przegląd okien. Mamy nadzieję, że któreś przypadły Wam do gustu.

A Wam które z tych okien podobają się najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu