Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez OKS ARCHITETTI

8 małych, ale rewolucyjnych łazienek

homify.Pl homify.Pl

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Na to, jak postrzegamy łazienkę, wpływ mają dwa czynniki: rozmiar pomieszczenia, w którym ją zaaranżowano oraz unikalny styl całości po wykończeniu. W niniejszym Katalogu Inspiracji udowodnimy Wam, że „małe jest piękne” i zaprezentujemy 8 łazienek, choć niewielkich, ale różnostylowych, od dopracowanych w najdrobniejszym szczególe po kolorowe i eklektyczne. Nie wierzycie, że takie cuda są możliwe? Tylko spójrzcie!

Barwa

Ściana wyłożona czerwonymi, kwadratowymi kafelkami okazała się strzałem w dziesiątkę i dodała łazience silnego charakteru. Pozostałe partie pomieszczenia pozostają bezapelacyjnie w jej cieniu. Barwa – to właśnie to, co przyciąga oko patrzącego!

Morze Śródziemne

Śródziemnomorski styl to przede wszystkim nowoczesność. W łazience ze zdjęcia postawiono na płytki z motywami inspirowanymi morzem oraz morskim nabrzeżem. Pomieszczenie zdominowała biel i drewno w naturalnym kolorze, które wprowadza do niego ciepłą i przytulną atmosferę. Dzięki takiej aranżacji wnętrza choć na chwilę można poczuć się, jak na jednej z śródziemnomorskich plaż, a fizycznie tam nigdy nie być!

Nowoczesna klasyka

Kolejna niezwykła łazienka swoim stylem wpisuje się po części w styl nowoczesny, a po części w klasyczny i jest najlepszym dowodem na to, że takie stylowe mieszanki także są możliwe. Szary kolor jednych ścian idealnie komponuje się ze geometrycznymi wzorami pokrywającymi inne. Miejsce całkowicie wyjątkowe!

Eklektyzm

WROCŁAW / OPORÓW - 200M2: styl , w kategorii Łazienka zaprojektowany przez razoo-architekci
razoo-architekci

WROCŁAW / OPORÓW – 200M2

razoo-architekci

Odrobina Skandynawii i szczypta retro – taka mieszanka zawsze się sprawdza. Kolejna łazienka wita nas pastelowymi odcieniami, idealnymi dla niewielkich pomieszczeń, ale i od dawna bardzo modnymi. Podwieszane szafki, motywy z lat ’60-tych oraz wolnostojąca wanna wykorzystująca przestrzeń pod skosem – nic dodać, nic ująć!

Nuta artyzmu

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Lineabeta
Lineabeta

THE TOILET

Lineabeta

Dla domu eleganckiego i lubiącego zaskakiwać nie ma nic lepszego niż artystyczna łazienka. Zielony kolor pokrywający ściany główne sprawia, że pomieszczenie aż kipi witalnością i energią. Unikalny obraz i roślina w rogu dopełniają całości.

Śmiałość

Zabawa odcieniami i ich odważne dobory najlepiej charakteryzują kolejną łazienką – również małą i również absolutnie rewolucyjną. Zaaranżowana na planie prostokąta, prezentuje się bardzo kuszącą, nie tylko dla miłośników fioletu.

Czarny i biały

Czarny i biały to połączenie ponadczasowe i zawsze modne. W prezentowanej łazience nawet najdrobniejszy szczegół dopasowano z wielką rozwagą i pomyślunkiem. Nieskazitelność i niebanalność – chyba nikt nie zaprzeczy, że w tak krótki i rzeczowy sposób można opisać to miejsce?!

Skandynawia

Mnogość białych płytek, podwójna umywalka i niewielka szafka z wdziękiem komponują się z kaskadowymi lampami i drobną roślinnością. Oto urocza i jasna łazienka w stylu skandynawskim, który sprawia, że z całości wręcz bucha niekwestionowana siła!

A Wam która z tych łazienek podoba się najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu