Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Tradycyjny dom w drewnie

mszpakowska mszpakowska
Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez homify
Loading admin actions …

Jesteśmy pewni, że każdy chociaż raz myślał o kupnie własnego domu na wsi. Szalone tempo życia nie służy kontaktom z naturą, co tłumaczy silne pragnienie skorzystania z uroków natury. Dzisiaj zabieramy Was do domu, który położony w malowniczym miejscu, zachwyca nie tylko ogrodem, ale i klimatycznym wnętrzem. Zapraszamy do oglądania!

Klasyczny dom ukryty w lesie

Domy z drewna są niezwykle popularne, co jednak nie wprawia nas w zdumienie. Główną zaletą tego materiału jest jego ekologiczność, co jest niezwykle ważne, zwłaszcza w obecnej dobie dbania o zdrowie i środowisko. Co więcej, drewno nie należy do najdroższych materiałów, co również działa na jego korzyść. Drewno to również idealne rozwiązanie, ponieważ stanowi wysoką izolację cieplną. Dzięki temu możemy obniżyć koszty ogrzewania domu. Nie możemy również zapomnieć o zdolności do pochłaniania wilgoci, co pomoże nam utrzymać dom w świeżości i przyjemnej atmosferze.

Dom, który dzisiaj Wam prezentujemy, mierzy aż 350m2 i powstał pod okiem architektów z Rosji. Wszystkie ściany są ergonomiczne i dokładnie zaimpregnowane, dzięki czemu możemy liczyć na odpowiednią izolację. Dodatkowo zachowany naturalny kolor drewna, który idealnie łączy się z leśnym otoczeniem.

Dom zbudowany jest z północnego drewna pochodzącego ze świerków oraz sosen, dlatego możemy mieć pewność, że konstrukcja będzie odporna na trudne warunki atmosferyczne. Zapewniamy, że taras nie podda się wpływom złej pogody!

Parter

Na dole znajdziemy otwarty kompleks trzech pomieszczeń: kuchni, jadalni oraz salonu. Różne pokrycia podłogowe pozwalają na wizualne oddzielenie przestrzeni, dzięki czemu mamy poczucie prawdziwej harmonii. Pomieszczenia są niezwykle przestronne, a jasne ściany sprawiają, że wnętrze jest niesamowicie przytulne.

Salon

Idealne miejsce do spędzania leniwego popołudnia. Obok wygodnych kanap znajdziemy tutaj również stół jadalniany, który pozwoli spędzać wspólne chwile z rodziną. Doskonałym atutem jest otwarte drugie piętro, dzięki czemu pomieszczenie jest niezwykle wysokie i przestronne. 

Jasne kolory pozwalają na rozprzestrzenienie się przyjaznej atmosfery. Wysokie okna zalewają pomieszczenie naturalnymi promieniami słońca, która doskonale oświetlają drewniane wnętrze. Kominek jest centralnym punktem pokoju i będzie idealnym towarzyszem zimowych wieczorów. 

Obok kuchni znajdziemy klatkę schodową, która idealnie komponuje się z całym wnętrzem. Ponownie napotykamy jasne drewno, które wykończone jest szklaną balustradą. Jest to niezwykle praktyczny zabieg, ponieważ w ten sposób otrzymujemy doskonale połączone sfery i wrażenie przenikania się pomieszczeń.

Sypialnia

W sypialni nie znajdziemy zbędnych dekoracji. Jednak jej rustykalny charakter w zupełności wystarcza, aby zaoferować gospodarzom przytulne miejsce do wieczornego odpoczynku.

Piętro

Piętro wita nas ogromną przestrzenią, którą z łatwością możemy zaaranżować jako biuro. W ten sposób podczas pracy będziemy mogli mieć oko na niższy poziom.

Dom zbudowany jest z klejonej belki, która jest idealnym materiałem budowlanym. Sama w sobie prezentuje się pięknie, dlatego nie ma potrzeby dalszego wykończenia pomieszczeń. Posiada również doskonałe właściwości izolacyjne, dlatego możemy liczyć na przyjemny chłód latem oraz ciepła atmosferę w zimie.

Sprawdź również nowoczesną odsłonę drewnianego domu w katalogu: Drewniany dom marzeń w stylu Bauhaus!

Lubisz drewniane wnętrza? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu