Projekty,  Taras zaprojektowane przez canatelli arquitetura e design

Wszystko czego potrzebujesz, by spędzić idealne wakacje

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Pogoda przez ostatnie miesiące nas nie rozpieszcza, dlatego z westchnieniem wracamy do wakacyjnych krajobrazów. Dzisiaj zaproponujemy Wam dom, który jest idealnym miejscem na letnie lenistwo. Tutaj spędzisz czas z rodziną oraz przyjaciółmi, a wszystko w obrębie tarasu.

Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię i pomyślisz o spokojnych wakacjach, które pozwolą Ci odpocząć od cie dziennego zgiełku. Zapraszamy!

Basen

Rozpoczniemy z prawdziwą wisienką na torcie! Przestronny basen, który sprawia, że chcemy porzucić zimową aurę i przenieść się na gorące plaże Zanzibaru. To idealne miejsce, aby ochłodzić ciało podczas żaru lejącego się z nieba.

Otwarta przestrzeń

Obok basenu znajdziemy zadaszony taras, którego otwarta konstrukcja umożliwia szybki dostęp do wszystkich udogodnień. Drewniana budowla idealnie dopełniona jest betonem i pięknie komponuje się z otaczającą przyrodą.

Wejście

Wewnątrz tarasu zauważymy, że drewno jest tutaj obecne na każdej powierzchni. Wysoki sufit pozwala na łatwy przepływ świeżego powietrza, a duże okna pozwolą na przenikanie promieni słonecznych. Możemy również zauważyć, że przestrzeń składa się z otwartych pomieszczeń, dzięki czemu możemy cieszyć się wspólnym czasem z najbliższymi.

Idealny do relaksu

W głębi znajdziemy jadalnię, w pełni wyposażoną kuchnię oraz ogrom miejsca dostosowanego do odpoczynku. Możemy cieszyć się pełnym widokiem na basen, dzięki czemu zawsze możemy kontrolować nasze dzieci, podczas gdy sami lenimy się na kanapie z książką i orzeźwiającym napojem.

Przestronny

Z tej perspektywy widzimy wszystkie rozstrzenie, które składają się na taras. Doskonała aranżacja pozwoli na organizację imprez, które przyciągną wielu chętnych do tak dogodnego ogrodu.

Idealny

Nocą taras spowity jest ciepłym światłem dostarczanym przez reflektory umieszczone an dachu oraz przy wejściu. Możemy zauważyć jak dogodne miejsce stanowi taras dla całej rodziny oraz, że jest doskonałym miejscem na spędzanie wakacyjnego wieczoru.

Odwiedź również inny dom z basenem! Zapraszamy do katalogu Klasyczny dom z basenem, w którym się zakochasz!

Chciałbyś spędzić lato w takim miejscu? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu