Projekty,  Garderoba zaprojektowane przez Rash_studio

7 pomysłów na wymarzoną garderobę

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Garderoba to marzenie każdej kobiety. Przestrzeń, która pomieści wszystkie ubrania, buty, biżuterię to element aranżacji, który chciałybyśmy mieć w swoich domach. Musimy jednak dysponować odpowiednim projektem, który sprosta wysokim wymaganiom. Często bowiem garderoby znajdują się w ciasnych kątach i musimy operować ograniczoną przestrzenią.

Nowym trendem są całe pomieszczenia, które służą jako cały wybieg. Znajdziemy tutaj szafy i wieszaki, które dysponują ogromem miejsca.

Zapraszamy do obejrzenia naszych propozycji!

Wyjątkowe miejsce

Na pierwszy rzut prezentujemy Wam garderobę, która byłaby spełnieniem marzeń każdej kobiety. Pomieszczenie zostało dobrze oświetlona, co spotęgowanie jest przez błyszcząca, odbijającą światło podłogę. Jest tutaj wystarczająco dużo miejsca na duże lustro, a całość wygląda schludnie i starannie zorganizowane.

Dobrze zorganizowana

Organizacja w garderobie jest niezwykle ważna, szczególnie jeśli szafy nie posiadają drzwi. Dobrym pomysłem jest posegregowanie ubrań według koloru, co sprawi, że całość będzie wydawała się idealnie zorganizowana.

Wielkie szafy

Projekty,  Garderoba zaprojektowane przez homify
homify

La casa di Massimo

homify

Jeśli dysponujesz odpowiednią ilością miejsca, możesz zbudować ogromne szafy, które będą służyły wszystkim domownikom. Świetnym dodatkiem będzie wygodna ława, na której spokojnie usiądziesz i założysz buty. Naturalne światło pozwoli na doskonałe przygotowanie się na wielkie wyjście, a co więcej, wszystkie koleżanki będą zazdrościły tak dopieszczonej garderoby.

W świetle

Projekty,  Garderoba zaprojektowane przez Coupdeville
Coupdeville

St. Mary Abbots

Coupdeville

Oświetlenie garderoby nie jest proste, ponieważ musimy pamiętać, że ubrania i kolory nie mogą być przekłamane. Idealnie sprawdzą się liniowe reflektory, które pozwolą osiągnąć równomierne światło.

Pojemna

Z pomocą pudełek i koszyków z łatwością przechowasz wszystkie swoje dodatki, takie jak kapelusze, czapki i szaliki, które ciężko jest idealnie poukładać. Ta garderoba jest naprawdę imponująca, a wszystko za sprawą idealnie dopasowanych regałów. Pamiętaj, że zawsze warto skorzystać z pomocy architektów, którzy są specjalistami w trudnych przypadkach.

Zintegrowana z przestrzenią

Projekty,  Garderoba zaprojektowane przez Rash_studio
Rash_studio

Гардеробная

Rash_studio

Poddasze może okazać się idealnym miejscem na garderobę. Odpowiednie dopasowanie pomoże osiągnąć wymarzony efekt oraz pozwoli na łatwe utrzymanie porządku.

Niezliczone propozycje

Projekty,  Garderoba zaprojektowane przez PHia

Garderoba, która stanowi preludium do łazienki, to niezwykle częste rozwiązanie. Jeśli zdecydujemy się na taki zabieg, musimy pamiętać o odpowiednim odprowadzaniu wilgoci.

10 pomysłów na zorganizowany dom!

Chciałbyś mieć swoją własną garderobę?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu