Projekty,  Domy zaprojektowane przez Chibi Moku

Dom rodzinny w pełnej harmonii z otoczeniem

Justyna Dziesińska Justyna Dziesińska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dziś wraz z architektami z pracowni Hoppet Design & Constriction chcielibyśmy przedstawić Wam dom zaprojektowany w pełnej zgodzie i równowadze z naturą- mamy tu na myśli nie tylko wygląd zewnętrzny, ale także wnętrze domu. Głównym założeniem projektu była wysoka trwałość wykorzystanych materiałów, niesamowity urok i wdzięk budowli oraz prosta forma, która w połączeniu z chropowatością otoczenia daje nieprawdopodobny efekt końcowy. Ten dom to coś więcej niż tylko budynek, w którym można zamieszkać, to połączenie wysokiej klasy dizajnu z funkcjonalnością. Zobaczcie jak dom prezentuje się w całości i od środka. 

Proste linie i naturalne materiały

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Chibi Moku
Chibi Moku

Vine Design Group – Creative Sustainability – Exterior 5

Chibi Moku

Dom z zewnątrz zachwyca- to efektowne i przyciągające wzrok połączenie różnych kształtów z naturalnymi materiałami. Do drzwi wejściowych prowadzą grube betonowe płyty, które fantastycznie kontrastują z bujną i różnorodną roślinnością. Soczyste odcienie przyrody są zupełnym przeciwieństwem subtelnej i neutralnej szarości. Na fasadę składają się przede wszystkim drewniane detale, stal, stalowe belki konstrukcji oraz szkło. Całość doskonale współgra z otaczającą budynek przyrodą, pełna równowaga i harmonia, jednym słowem symbioza. 

Pokój dzienny z widokiem

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Chibi Moku
Chibi Moku

Vine Design Group – Creative Sustainability – Interior 6

Chibi Moku

Salon prezentuje się nienagannie, a jego główną atrakcją jest zapierający dech w piersiach widok zza okna, który przenika do wnętrza domu wprowadzając spokój. Tak zjawiskowy efekt nie byłby możliwy, gdyby nie początkowe założenie projektu, czyli przenikanie się środowisk. Szklane, panoramiczne okno, wprowadza do pomieszczenia nie tylko przyjazną i ciepłą atmosferę, ale także ogrom naturalnego światła, które nadaje blasku i urokliwego klimatu. Kolorystyka przestrzeni dziennej została tak dobrana by podtrzymywać kojącą i relaksacyjną atmosferę, dlatego dominują odcienie beżu i brązu. W tym pomieszczeniu nic nie powinno nas rozpraszać, a jedyne co się liczy to cudowny krajobraz za oknem. 

Sypialnia

Projekty,  Garderoba zaprojektowane przez Chibi Moku
Chibi Moku

Vine Design Group – Creative Sustainability – Interior 3

Chibi Moku

Sypialnia każdemu z nas kojarzy się z miejscem, w którym możemy się zrelaksować, ukoić nerwy i odpocząć przed kolejnym dniem wyzwań. Specjaliści zalecają by jej aranżacja była w stu procentach dopasowana do naszej indywidualnej estetyki., ponieważ ta przestrzeń ma być dla nas swego rodzaju miejscem ucieczki. Subtelne, jasnoniebieskie ściany podkreślają czarujący klimat, natomiast egzotyczne dodatki nadają temu miejscu wyrazistości. Całość dopełnia beżowa wykładzina, dzięki której możemy poczuć się komfortowo i przytulnie. 

Ogród

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Chibi Moku
Chibi Moku

Vine Design Group – Creative Sustainability – Exterior 3

Chibi Moku

Patrząc na to zdjęcie ma się wrażenie, że ogród współtworzy niebanalną kompozycję wraz z nowoczesnym budynkiem. Aranżacja ogrodu należy do arcytrudnych zadań, bowiem nieopacznie może stworzyć bardzo chaotyczną i niedbałą otoczkę, które niestety nie wpływałaby pozytywnie na odbiór całej posiadłości. Dom i ogród to dwie nierozerwalne materie, które powinny się dopełniać i kreować jednolitą kompozycję. W tym przypadku każde ze środowisk zostało tak zaprojektowane by wzajemnie się uzupełniało. 

Taras

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez Chibi Moku
Chibi Moku

Vine Design Group – Creative Sustainability – Exterior 4

Chibi Moku

Z tarasu rozpościera się fantastyczny widok na okolicę i wielką wodę. Można by pokusić się o stwierdzenie, że jest to taki drugi salon, aczkolwiek na powietrzu. Całość tworzą niezwykle trwałe meble z rattanu, pokryte miękkimi poduchami, w końcu liczy się przede wszystkim komfort i wygoda. Miejsce jest również przystosowane do wieczornego przesiadywania. Nad częścią wypoczynkową zamontowano światełka, które dodają nie tylko uroku i wdzięki, ale także światła i nastrojowego klimatu. Jeśli jednak chcielibyście cieszyć się takowym tarasem przez cały rok, nawet w okresie zimy, jest możliwość zamontowania kamiennego paleniska, grilla. Decyzja  należy do Was! 

Zamieszkalibyście w takim domy? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu