Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez СТУДИЯ ДИЗАЙНА ЭЛИТНЫХ ИНТЕРЬЕРОВ АЛЕКСАНДРА ЕЛАШИНА.

Dom, w którym chciałby zamieszkać każdy polski celebryta

homify.Pl homify.Pl

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Aranżacja, którą dzisiaj będziemy mieli przyjemność oglądać została stworzona przez rosyjskie studio projektowe Elashin. Fotorealistyczny rendering na pewno oszuka Wasze oczy, ale nie dajcie się zwieść! Ten bogato zdobiony dom godny rodziny królewskiej, jeszcze nie nabrał fizycznej, namacalnej formy. Przeglądając kolejne zdjęcia bogato zdobionych pokoi, poczujecie się, jakbyście cofnęli się w czasie.

Niezależnie od tego, czy wystrój przemawia do Waszych preferencji stylistycznych, czy nie, wysoko rozwinięta technologia modelowania komputerowego i renderowania niewątpliwie imponuje i zachwyca. A jeśli macie skłonności do majestatycznego przepychu, na pewno pokochacie ten projekt! Od imponujących kafli podłogowych po sztukaterię, od dekoracyjnych mebli po wyszukane żyrandole, wszystko emanuje urokiem minionej epoki. Przyjrzyjmy się tej aranżacji z bliska…

​Salon

Zaczniemy od najbardziej towarzyskiej przestrzeni w domu: od salonu. Ozdobny sufit tworzy idealne tło dla centralnego żyrandola. Jest to całkowite przeciwieństwo wyrafinowanej i powściągliwej estetyki promowanej przez ruch modernistyczny. Wyrzucamy przez okno minimalizm i wracamy do barokowego stylu.

Dekoracje, dekoracje, dekoracje! Pozłacane meble, pluszowe obicia (z niezliczoną ilością frędzli) oraz ornamenty zdecydowanie nie zagoszczą w domu zwolenników modernizmu. Jednak białe ściany i minimalistyczne wyposażenie to nie jedyny sposób na aranżację mieszkania, prawda?

​Przestrzeń jadalniana

Choć cały projekt wygląda tak, jakby został przeniesiony z przeszłości, to jednak wykazuje kilka kluczowych cech dla bardziej współczesnych aranżacji, na przykład: układ na otwartym planie.

Zamiast osobnego pomieszczenia, którego spodziewalibyśmy się w prawdziwie barokowej nieruchomości, tutaj, jadalnia sąsiaduje z salonem, bez żadnej bariery w zasięgu wzroku.

​Kuchnia

W przeciwieństwie do jadalni, kuchnia została umieszczona w osobnym pomieszczeniu. Mimo tego, żadna z przestrzeni nie straciła na wielkości.

Intrygujące szafki kuchenne zostały wykończone odrobiną złota. Z resztą, wszystko w tym pomieszczeniu jest niezwykle dekoracyjne.

​Korytarz

Nie zapomniano też o korytarzach! Zastosowano tu estetykę równie dekoracyjną jak w innych pomieszczeniach. Zaskakuje nas szczegółowość i ornamentyka, które tworzą przestrzeń przejściową, którą chcielibyśmy przechodzić w tą i z powrotem.

​Sypialnia

W sypialni wykorzystano odważniejszą paletę kolorów: błękitne ściany tworzą tło dla dzieł sztuki i innych dekoracji. Rama łóżka posiada pikowane wykończenie – taki obrazek obiecuje wspaniały odpoczynek. W tym pomieszczeniu dużo się dzieje, a na pewno nie można powiedzieć, że brakuje tu osobowości.

​Łazienka

Zanim zakończymy naszą dzisiejszą wycieczkę, rzućmy okiem na ostatnią przestrzeń wartą uwagi: łazienkę. Zupełnie jak w każdym innym pomieszczeniu, panuje tu pewnego rodzaju królewski urok.

Od początku do końca, w każdym pomieszczeniu, ten projekt wykazuje tendencję: więcej znaczy więcej. Jeżeli po uczcie dekoracji potrzebujecie zobaczyć coś mniej ozdobnego, polecamy: Dom przyszłości w Poznaniu

Zdecydowalibyście się na taki wystrój domu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu