Prysznice w 5 różnych odsłonach

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Prysznice w 5 różnych odsłonach

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK
mieszkanie z Bolkiem i Lolkiem: styl , w kategorii Łazienka zaprojektowany przez Projekt Kolektyw Sp. z o.o.,
Loading admin actions …

Dobór odpowiedniego prysznica przy obecnych możliwościach jest niezwykle trudny. Na rynku można dowolnie przebierać w ofertach kabin prysznicowych –  od kwadratowych, przez prostokątne i półokrągłe. My jednak stawiamy na prysznice bez brodzika, z odpływem w podłodze, gdzie całość oddzielona jest przezroczystą ścianką. Dzięki temu łazienka nabiera wyjątkowej, nowoczesnej aury oraz daje wrażenie przestronności. Rozwiązanie to jest też o wiele łatwiejsze w utrzymaniu i nie zabiera tyle przestrzeni. 

Zainspirujcie się naszymi propozycjami!

Drewniany motyw

mieszkanie z Bolkiem i Lolkiem: styl , w kategorii Łazienka zaprojektowany przez Projekt Kolektyw Sp. z o.o.,
Projekt Kolektyw Sp. z o.o.

mieszkanie z Bolkiem i Lolkiem

Projekt Kolektyw Sp. z o.o.

Chcąc mieć w łazience prysznic, niekoniecznie musimy rezygnować z drewna. Wykorzystanie płytek z jego imitacją jest świetną alternatywą, która nadaje wnętrzu szczególnego, skandynawskiego klimatu. Poprzez użycie naprzemiennie płytek białych i w kolorze drewna pomieszczenie zyskuje na przestrzenności i oryginalności. Niektórym z Was może to nawet kojarzyć się z motywem marinistycznym. Projektanci z Projektu Kolektyw dzięki naprzemiennym paskom uniknęli efektu przytłoczenia – gdyby płytki imitujące drewno zajmowałyby całą przestrzeń w kabinie prysznicowej, ta łazienka byłaby zbyt ciemna i mało przytulna. 

Niebieska mozaika

Modern Apartment - 100m2: styl , w kategorii Łazienka zaprojektowany przez TiM Grey Interior Design,
TiM Grey Interior Design

Modern Apartment – 100m2

TiM Grey Interior Design

Decydując się na prysznic warto w jego obrębie postawić na mocny akcent. Świetnym przykładem takiego rozwiązania jest projekt Tim Grey Interior Design. Eksperci postanowili ściany pod prysznicem pokryć turkusową, połyskującą mozaiką. Po pierwsze jest to świetny kolor dla łazienki (chociażby ze względów praktycznych – błyszcząca powierzchnia jest łatwa w utrzymaniu), po drugie dzięki połączeniu głębokiego turkusu z ciemnym grafitem całość nabiera eleganckiego, nieco wschodniego klimatu. Pamiętajcie, że jeżeli decydujecie się na jedną intensywnie kolorową powierzchnię, reszta powinna zostać stonowana. 

Transparentna przestrzeń

Dzięki kolorom, jakie dobrali specjaliści z Sałata Pracownia Architektury Wnętrz, od bieli, poprzez odcienie szarości i grafitu po czerń – całość wygląda jak z monochromatychnego zdjęcia. Wydzielenie przestrzeni na prysznic poprzez transparentne ściany powoduje wrażenie niezwykłej sterylności i minimalizmu. Jeżeli tylko macie możliwość koniecznie zdecydujcie się na prysznic tego typu. Zajmuje on dużo przestrzeni, ale jednocześnie daje komfort przy każdej spędzonej w nim chwili. Chromowane elementy są świetnym uzupełnieniem całości. 

Atramentowe detale

Jeżeli marzycie o sterylnej i uporządkowanej przestrzeni postawcie na biel uzupełnioną jednym mocnym kolorem. Intensywny kobalt rozmieszczony w kilku miejscach przez Twindesign – Kompleksowe usługi budowlane daje estetyczne wrażenie atramentu rozlanego w różnych częściach łazienki. Dzięki podświetleniu przestrzeni pod prysznicem staje się to intymne i ciepłe miejsce. Dodatkowo strefa ta jest zaznaczona poprzez pionowy pas z kobaltowej mozaiki, składającej się różnej wielkości  kamyków. Dodaje to finezji i elegancji, a całość nie wygląda nudno. Dzięki transparentnym ściankom prysznica całość jest przejrzysta i nieskazitelna. 

Wnęka w poziome paski

dom Kryspinów : styl , w kategorii Łazienka zaprojektowany przez kmb studio,
kmb studio

dom Kryspinów

kmb studio

Małe łazienki sprawiają dużo problemów, by wydzielić w nich miejsce na prysznic, który nie będzie zbyt ciasny i niewygodny. Jeżeli nie chcecie kupować zabudowanego, półokrągłego lub kwadratowego prysznica, który może zajmować zbyt dużo miejsca, świetnym pomysłem będzie wydzielenie wnęki i oddzielenie od reszty łazienki prześwitującą ścianką. By dodatkowo poszerzyć optycznie wnętrze projektanci z KMB Studio zdecydowali się na poziome paski pasujące kolorystycznie do reszty pomieszczenia. Dzięki temu całość wygląda nowocześnie i przestrzennie. 

Jeszcze więcej przykładów ciekawych przykładów znajdziecie tutaj:

Nowoczesne prysznice

Który prysznic podoba Wam się najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd,

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu