Projekty,  Domy zaprojektowane przez Müllers Büro

Rodzinny dom o przytulnym wnętrzu

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Obecnie architekci prześcigają się w tworzeniu wymyślnych projektów domów, często zapominając o tym, że czasem prostota jest najlepszym rozwiązaniem. Na szczęście nasi doświadczeni specjaliści doskonale zdają sobie sprawę ze znaczenia słów mniej znaczy więcej. Dzięki temu udało im się zaprojektować rodzinne gniazdko, które roztacza wokół siebie przytulną i harmonijną aurę. Głównymi elementami tych niezwykłych czterech ścian jest biel oraz naturalne drewno. To właśnie ono posłużyło w dużej mierze do stworzenia stylowej elewacji. Jesteście ciekawi, jak prezentuje się ten oryginalny dom? Zobaczcie sami!

Pierwsze wrażenie

Nie ma wątpliwości co do tego, że już na pierwszy rzut oka ten obiekt budzi pozytywne skojarzenia. Wszystko dzięki temu, że nasi profesjonaliści postawili na drewno, jako element zdobiący cały budynek z zewnątrz. To rozwiązanie powinno spodobać się w szczególności tym z Was, którzy są zwolennikami naturalnych materiałów. Zainspirujcie się tym projektem, a na pewno nie będziecie tego żałować!

Dom – kostka

Nasi fachowcy tworząc te stylowe cztery ściany nie chcieli projektować wymyślnej konstrukcji, która mogłaby niekorzystnie wpłynąć na poczucie harmonii w tym domu. Z tego względu postawili na prostą bryłę o dużej dawce uroku. Warto podkreślić, że ten oryginalny dom – kostka posiada odpowiednią ilość okien, które gwarantują to, że całe wnętrze jest w ciągu dnia dobrze oświetlone ciepłymi promieniami słonecznymi.

Wnętrze

Wnętrze tego domu zachwyca ogromną dawką świeżości. Nasi specjaliści zdecydowali się na wprowadzenie tutaj dużej ilości białego koloru, który świetnie rozświetla całą przestrzeń. Uzupełnienie całej kompozycji o drewnianą podłogę to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Dzięki temu połączeniu to rodzinne gniazdko wraz z biegiem lat wciąż będzie prezentować się stylowo.

Otwarta przestrzeń

Obecnie bardzo modne jest aranżowanie domu w taki sposób, by cechowała go ogromna przestronność i żaden z domowników nie miał problemów z poruszaniem się pomiędzy poszczególnymi strefami. Również w przypadku tego wnętrza nasi profesjonaliści postanowili ograniczyć liczbę wszelakich ścian do minimum. Skorzystajcie z tego rozwiązania, a sami odczujecie różnicę!

Kuchnia i jadalnia

Do kuchni znajdującej się w tym obiekcie zdecydowano się wybrać minimalistyczną zabudowę. Duża ilość szafek oraz sporej wielkości blat roboczy sprawia, że gotowanie w tym miejscu to czysta przyjemność. Wszystkie przygotowane potrawy można szybko zanieść do znajdującej się tuż obok jadalni. Tutaj króluje duży, drewniany stół, który zaprasza wszystkich domowników do spotkań przy filiżance herbaty i słodkiej szarlotce.

Piętro

Weszliśmy właśnie na piętro tego niezwykłego rodzinnego gniazdka. Znajduje się tutaj wyjście na balkon, czy też poszczególne sypialnie. By rozwiać Wasze wszelkie wątpliwości przedstawiamy poniżej plany całego domu.

Plan domu – parter

Teraz możecie przyjrzeć się z bliska planom domu. Pierwszy z nich zawiera dokładny rozkład pomieszczeń znajdujących się na parterze.

Plan domu – piętro

Drugi plan przedstawia układ pomieszczeń na piętrze tego nowoczesnego domu. Nasi fachowcy wykonali kawał dobrej roboty!

Szukacie innych inspiracji związanych z aranżacją domu? Sprawdźcie koniecznie:

16 rzeczy, których lepiej unikać urządzając swój dom

Moglibyście zamieszkać w takim domu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu