Top 5 tygodnia – najlepsze domy i co zrobić, aby nie były brzydkie…

Anna Tużnik – homify Anna Tużnik – homify
Taras drewniany. Realizacja w Suchej., PHU Bortnowski PHU Bortnowski
Loading admin actions …

Jeżeli poszukujecie pomysłów na dom i jego aranżację, to świetnie trafiliście! homify to platforma, na której architekci i projektanci wnętrz i ogrodów prezentują swoje projekty, które my opisujemy w naszym codziennie aktualizowanym magazynie. 

U nas znajdziecie funkcjonalne wskazówki, które idą parą z wspaniałymi inspiracjami na piękne wnętrza. Tutaj czekają na Was wspaniałe inspiracje na piękną aranżację, oryginalny wystrój, nietypowe meble, a także znajdziecie pomysły i porady na budowę własnego domu. Zobaczcie projekty, które zyskały Wasz największy podziw w tym tygodniu!

1. 9 fantastycznych domów za mniej niż 500.000zł

Na co możemy sobie pozwolić mając do wydania 150.000 tysięcy złotych? Może to być malutkie mieszkanie gdzieś w dużym mieście, a może – sporych rozmiarów dom! Sprawdźcie, jakie posiadłości możecie mieć pod klucz za mniej niż 150.000 zł.

2. 9 błędów, przez które Twój dom wydaje się… brzydki

Chociaż wskazane jest, aby każdy z nas podczas projektowania wymarzonego gniazdka skupił się na sobie i swoich gustach, tak czasami nasze decyzje aranżacyjne pozostawiają wiele do życzenia. Coś, co jeszcze chwilę temu wydawało się świetnym pomysłem, teraz okazuje się szpecić pomieszczenie. Jeśli my zdajemy sobie sprawę z naszej nieudolności, to – wierzcie nam – niestety nie umknie ona także naszym gościom! 

Co zrobić, by nasz dom i mieszkanie wzbudzały zachwyt? Najlepiej zatrudnić projektanta lub dekoratora wnętrz, ale z kilkoma podstawowymi błędami możemy uporać się sami. Czas wziąć się do nauki!

3. 10 pomysłów, aby upiększyć ogród za mniej niż 250 złotych

Choć zima w pełni i do sezonu ogrodowego mamy jeszcze trochę czasu, warto już zacząć o tym myśleć. Stworzenie pięknego ogrodu wcale nie musi kosztować majątku. Jednym ze sposobów na obniżenie kosztów założenia, lub udoskonalanie istniejącego już ogrodu, jest maksymalne wykorzystanie naturalnych zasobów naszej działki. Atutem może być zarówno zastana roślinność, jak i ukształtowanie terenu oraz widoki na otoczenie. Kluczem jest dobry plan. Bierzcie kartę i ołówek w ręce, i postępujcie zgodnie z naszymi wskazówkami.

W dzisiejszym katalogu inspiracji podamy kilka przykładów małych ogrodówZbudowali taras przy wejściu do domu: efekty są wspaniałe! i kilka pomysłów na to, jak zaplanować koszty, aby nas nie przerosły.

4. Zbudowali taras przy wejściu do domu: efekty są wspaniałe!

Rzadko skupiamy tak dużo uwagi na ganku lub tarasie, który wita nas w domu, ile możemy zobaczyć w tym projekcie przeprowadzonym przez specjalistów w pracach stolarsko-parkieciarskich z PHU Bortnowski, którzy byli odpowiedzialni nie tylko za nowe oblicze fasady tego pięknego domu, ale również za stworzenie  w pełni funkcjonalnej przestrzeni, idealnej do cieszenia się towarzystwem bliskich w ciepłe letnie wieczory. Nie zwlekajmy już dłużej i zapoznajmy się z tym projektem reformy, poznajmy wszystkie etapy prac nad tarasem, który prowadzi nas do pięknego domu, tu w homify. Niech powita nas wyśniony taras!

5. Parterowy dom, o którym zawsze marzyłeś

Wizualizacja projektu domu Ariel 4 homify Nowoczesne domy

Dom, który chciałbyś mieć, jest bezpieczny, prosty, zapewniający wszystkie wygody nowoczesnego życia, ale także o przyjaznym, zachęcającym designie. Zaprojektowany na potrzeby umiarkowanego klimatu, ale z takich materiałów, które zapewnią rodzinie dobre warunki mieszkaniowe zimą. Taki właśnie dom obejrzycie w tym Katalogu Inspiracji. Za jego projekt odpowiedzialne jest polskie studio architektoniczne Biuro Projektowe MTM Styl. Zapraszamy! 

Który projekt podobał się Wam najbardziej?

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu