Top 5 minionego tygodnia- najgorętsze trendy 2015 w polskich wnętrzach! | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Top 5 minionego tygodnia- najgorętsze trendy 2015 w polskich wnętrzach!

Alicja Olko Alicja Olko
Mieszkanie w Łodzi - 48m2 Nowoczesny salon od Pink Pug Design Interior Nowoczesny
Loading admin actions …

Coraz częściej polskie domy i mieszkania urządzane są w zgodzie z najnowszymi światowymi trendami wnętrzarskimi. Także jeżeli chodzi o rozwiązania architektoniczne, domy zapełniające polski krajobraz cechują nowoczesne rozwiązania i zaawansowana technologia. Takie właśnie projekty, o intrygującej architekturze, lub zachwycających wnętrzach pokazywaliśmy Wam w mijającym tygodniu.

Zobaczcie, które propozycje najbardziej przypadły Wam do gustu! Zapraszamy na podsumowanie najlepszych i najpopularniejszych artykułów na homify!

1. homify 360°: dom bez schodów we Wrocławiu

Projekt domu bez schodów był absolutnym hitem na homify i pobił wszelkie rekordy popularności! I nie ma się co dziwić- jest to dom nowoczesny, stylowy, a jednocześnie zaprojektowany z rozwagą i pomysłem. Zachwyca nie tylko jego fasada zewnętrzna, ale zwłaszcza wnętrza, zaaranżowane w sposób absolutnie wyjątkowy. Jeżeli jeszcze nie widzieliście tego projektu, koniecznie poznajcie jego historię. Zajrzyjcie do Katalogu Inspiracji homify 360°: dom bez schodów we Wrocławiu.

2. Jak urządzać w zgodzie z najgorętszymi trendami 2015? Przykład z Krakowa

Strefa dzienna Skandynawski salon od stabrawa.pl Skandynawski
stabrawa.pl

Strefa dzienna

stabrawa.pl

Rzadko kiedy spotyka się wnętrza zaaranżowane w zgodzie niemal ze wszystkimi aktualnymi trendami. My mieliśmy na tyle szczęścia, że mogliśmy zajrzeć do wnętrza tego niezwykłego domu w Krakowie i na jego przykładzie zapoznać się z tym, czym żyje współczesny świat aranżacji wnętrz. Jeżeli planujecie zmienić wystrój swojego domu czy mieszkania na bardziej nowoczesny, modny i stylowy, koniecznie zapoznajcie się z przewodnikiem po najnowszych trendach w Katalogu Inspiracji Jak urządzać w zgodzie z najgorętszymi trendami 2015? Przykład z Krakowa.

3. homify 360°: wiosenny apartament pod Krakowem

Apartment w Libertowie pod Krakowem Minimalistyczny balkon, taras i weranda od Biuro Projektowe Pióro Minimalistyczny
Biuro Projektowe Pióro

Apartment w Libertowie pod Krakowem

Biuro Projektowe Pióro

Wiosenna aura w końcu na dobre zagościła w Polce. Wraz z nową porą roku, pełną intensywnych kolorów, kwitnących kwiatów i intensywnie świecącego słońca zaczynamy patrzeć na nasze wnętrza z innej perspektywy i także w nich zaprowadzić wiosenne porządki. Apartament pod Krakowem do doskonały przykład na świeżą, radosną i modną aranżację wnętrz. Jeżeli szukacie wiosennych inspiracji, koniecznie zapoznajcie się z artykułem homify 360°: wiosenny apartament pod Krakowem.

4. Wnętrza z napisami na ścianach – 6 przykładów

Mieszkanie w Łodzi - 48m2 Nowoczesny salon od Pink Pug Design Interior Nowoczesny
Pink Pug Design Interior

Mieszkanie w Łodzi – 48m2

Pink Pug Design Interior

Często przy urządzaniu i dekorowaniu naszych wnętrz zastanawiamy się, co zrobić z nudnymi, białymi ścianami. Dają nam one sporą powierzchnię, którą można kreatywnie wykorzystać, stając się głównym elementem dekoracyjnym we wnętrzach. Jednym ze sposobem na nadanie charakteru nudnym ścianom są napisy. Kilka fantastycznych inspiracji od polskich projektantów znajdziecie w artykule Wnętrza z napisami na ścianach – 6 przykładów.

5. Małe mieszkanie dla młodej pary w Warszawie

Właściciele małych mieszkań często zostają postawieni przed dylematem- urządzać funkcjonalnie czy modnie? Zazwyczaj decydujemy się na tę pierwszą opcją, chcąc zapewnić sobie wygodę mieszkania. Niewielkie mieszkanie w Warszawie, które opisywaliśmy na homify, jest jednak dowodem na to, że małe wnętrze można zaaranżować w sposób praktyczny, stylowy i modny. Zobaczcie, jak to zrobiono- Małe mieszkanie dla młodej pary w Warszawie.

Który artykuł podobał się Wam najbardziej?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu