Projekty,  Salon zaprojektowane przez 築地岩移動宅

Mały dom z elementem wielkiego zaskoczenia!

A.D. A.D.

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dzisiaj, w homify 360, chcemy pokazać dom, który będzie dla Was ogromną niespodzianką. Z pozoru całkiem zwyczajny, malutki lecz przytulny. Gdy, na końcu artykułu ujrzycie go z zewnątrz będziecie bardzo zaskoczeni! Dlatego zaczniemy nietypowo, od wnętrza. Kiedy obejrzycie elegancki salon i, wręcz, wytworną łazienkę z toaletą, przyjdzie czas na widok od frontu, który niewiele Wam wyjaśni. Ostatnie zdjęcie to rozwiązanie zagadki.  

Luksusowe materiały budowlane, doskonała trwałość, izolacyjność, wyrafinowana estetyka, przystępna cena… Długo by wymieniać jego zalety. Musicie go zobaczyć na własne oczy! 

Elegancki salon

Wnętrze jest bardzo jasne, pełne bieli z lekką domieszką kolorów ziemi. Polerowane płytki podłogowe odbijają mnóstwo światła, przez co pokój wydaje się być większy. Elegancki kamień na ścianie podkreśla centralny punkt pomieszczenia. Drobne detale architektoniczne, takie jak oświetlenie pod sufitem, sprawiają że pokój jest bardzo estetyczny. Wygodne fotele i stoliczek kawowy na przeciw tarasu, pozwalają właścicielom na chwilę wytchnienia przy filiżance gorącego napoju i ukojenie oczu widokiem zewnętrznym. 

Taras

Korzyści z ogromnego okna, od podłogi do sufitu są nieocenione. Zastrzyk porannego słońca na dzień dobry, ciepło i świeże powietrze. Mięsiste zasłony pozwalają na całkowite zasłonięcie okna. Taras widokowy ma drewnianą podłogę i estetyczną balustradę z malowanego metalu i mlecznego szkła, która daje odrobinę prywatności. Jest wyposażony w komplet mebli wypoczynkowych. Przyjemne miejsce. 

Łazienka z toaletą

Bezpośrednio z salonu można dostać się do łazienki, która jest urządzona w bardzo gustowny sposób. Ceramika, która została tutaj zastosowana to wodoodporny, doskonałej jakości materiał, zapobiegający powstawaniu pleśni i grzybów. Pomimo, że przestrzeń jest mała, nie ma tu problemu z wilgocią ze względu na dobrą wentylację i małe okienko. Kolorystyka to biel i brąz z elementami drewna. Bardzo ponadczasowe zestawienie. 

Widok od frontu

Projekty,  Domy zaprojektowane przez homify

Na tym zdjęciu możemy zobaczyć jak malutki jest ten dom! Kompletnie nie dało się tego odczuć w środku. Czarno-biała elewacja przyciąga wzrok, jest estetyczna i ozdobna. Spadzisty, łagodny dach dodaje uroku podmiejskiego budynku. Ale prawdziwym rarytasem jest cudowny ogród! Soczysta zieleń idealnie wybija się na tle elewacji, mniejsze i większe rośliny tworzą cudowny, naturalny kolaż. Ktoś z mieszkańców ma smykałkę do ogrodnictwa.  

Dom na kółkach

Projekty,   zaprojektowane przez homify

Jesteście zaskoczeni? Ciężko uwierzyć, że opisywaliśmy kontenerowy dom na kółkach…  Generalni wykonawcy z Tsukiji tworzą takie domy w fabrykach a następnie transportują je na miejsce, do określonej lokalizacji. Podczas instalacji domku, dbają także o integrację go z otoczeniem. Takie domy idealnie nadają się także pod biuro, sklep czy pracownię, są doskonałą inwestycją, gdyż można je, tak samo jak każdy inny budynek, sprzedać.  

Pamiętajcie, że moda na takie budownictwo stale rośnie. Domy kontenerowe mają bardzo dużo zalet: mogą być dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią na długo pozostawać w jednym miejscu. Latem właściciel może mieć morski widok za oknem, na jesieni przeprowadzić się do lasu, a w zimę pomyśleć o górach. A co niezwykle ważne, domy te mogą być dostosowane do preferencji  właściciela. Są troszkę jak klocki lego, które można dowolnie układać i modyfikować. Jeśli chcecie zobaczyć kolejny przykład takiego domu, zajrzyjcie tutaj: Dom, który pojedzie z Tobą na sam koniec świata

Chcielibyście mieszkać w domu-przyczepie? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu