Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez MeyerCortez arquitetura & design

Mieszkanie współczesnej Alicji z Krainy Czarów

Aśka Warchał Aśka Warchał

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Masz mieszkanie jak z bajki! – któż z nas nie chciałby usłyszeć takiego komplementu? Dzisiaj z pełnym przekonaniem powiemy tak o mieszkaniu z Brazylii, które architekci z MeyerCortez arquitetura & design nazwali Vila Mascote czyli… Willa Maskotka! Już sama jego nazwa wskazuje na to, że apartament ten będzie miał wiele uroku. My w naszym tytule dodajemy jeszcze Alicję z Krainy Czarów. Dlaczego?

O tym przekonacie się podczas wirtualnego spaceru… Przenieśmy się do São Paulo!

Nowocześnie i przytulnie

Uwielbiamy, kiedy słowa nowocześnie i przytulnie możemy ze sobą zestawić! W tym domu eleganckie meble zaaranżowano w przestronnej przestrzeni wypełnionej drewnem. Ciepła paleta brązów i beży urozmaicona została pistacjową zielenią.

Po drugiej stronie lustra

Oto pierwszy z powodów, dla których właścicielkę mieszkania nazwaliśmy Alicją! Czy odważylibyście się przejść na drugą stronę lustra? Ściankę odpowiadającą jadalni całkowicie pokrywa ogromne lustro. Przestrzeń powiększona została tutaj podwójnie i nie potrzeba tutaj było żadnego eliksiru.

Dwa salony w jednym

Wróćmy na chwilę do pokoju dziennego, ponieważ może zaobserwowaliście w nim coś niecodziennego… ? Salon tego mieszkania został podzielony na dwa. Dwie kanapy ustawiono nie naprzeciw siebie, ale równolegle.

Kino domowe

Dwa wygodne rzędy? Dlaczego nie! Chociaż naszym architektom chodziło raczej o to, aby się nie rozpraszać ani podczas rodzinnych spotkań, ani podczas samotnego wypoczynku.

Herbatka z Alicją

Przy takim stoliku można poczuć się jak Alicja! Chociaż nie odnajdzemy tutaj Szalonego Kapelusznika, to nietypowy kolor i kształt mebla robią swoje, zwłaszcza, że stoi na nim elegancki czajniczek… Nad małą strefą śniadaniową podwieszono telewizor, idealny do oglądania porannych wiadomości. 

Kuchnia z akcentem różu

Podnosimy usta znad filiżanki herbaty, by podziwiać całość projektu kuchni. Fiolet znanego nam już stolika łączy się harmonijnie z różem frontu jednej z półek. Nowoczesna zabudowa zyskuje romantyczny urok.

Dekoracje z duszą

Zachowaj spokój i ciesz się swoim domem – ta przeróbka słynnego brytyjskiego plakatu powinna stać się dewizą niejednego rodzinnego gniazdka. Dekoracje naszego domu czy mieszkania nie tylko powinny pasować do wystroju i go ubogacać. Mogą też przekazywać wiele informacji o nas!

Chcecie, aby Wasz wystrój oddawał Wasz charakter, ale budżet na wykończenie domu czy mieszkania jest mocno ograniczony? Ten Katalog Inspiracji wszystko Wam rozjaśni: 8 tanich sposobów na wprowadzenie pozytywnej energii do domu.

Piękny każdy kąt?

Wydaje Wam się, że istnieją w Waszym domu czy mieszkaniu przestrzenie, którym nic już nie pomoże? Błąd! Nawet miejsce przy szpetnym piecyku gazowym można udekorować tak, by miało swój styl…

Co najbardziej się Wam tutaj spodobało?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu