Projekty,  Domy zaprojektowane przez Ralph Justus Maus Architektur

Luksusowa perła z historią w tle

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Miasteczko Kampen, leżące na niemieckiej wsypie Sylt, słynie z niezapomnianych doznań kulinarnych, luksusowego życia, wysokiej kultury oraz legendarnego życia nocnego. Jednak to urokliwe miejsce ma dużo więcej do zaoferowania. Jedną z tych rzeczy jest urokliwy domek kryty strzechą, niekończące się wydmy oraz malownicze plaże.

Dzisiaj chcemy Wam zaprezentować imponującą posiadłość, która zapisała się w historii Kampen. Architektoniczna perła trafiła w ręce architektów biura RALPH JUSTUS MAUS, którzy stworzyli przepiękne wnętrza, zachowując historyczny charakter. Gotowi?

Doskonały taras

Idylliczny ogród z tarasem jest częścią tego charakterystycznego domu. Gospodarze mogą tutaj odpocząć i cieszyć się urokami malowniczej okolicy. W trakcie prac remontowych położono nacisk na utrzymanie niewątpliwego uroku starego domu i jego odkrytych przestrzeni.

Historyczna fasada

Również przód domu zachwyca nas swoim pięknem. Zabytkowa fasada, podkreślona czerwoną cegłą, nasuwa na myśl dawne czasy świetności tego wyjątkowego miejsca. Spiczasty dach, stare drzwi, urocze okna, wszystko to sprawia, że 250 metrowy dom od razu wydaje się być niezwykle przytulny.

Imponujące wejście

Po przekroczeniu progu hall zaskakuje nas imponującym designem, nawiązującym do wnętrz historycznej Francji. Białe schody są ogromną ozdobą tego miejsca. Dyskretne lampy w suficie idealnie oświetlają korytarz, który jest zapowiedzią doskonałego połączenia historii z nowoczesnością.

Kuchnia z luksusowymi udogodnieniami

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Ralph Justus Maus Architektur
Ralph Justus Maus Architektur

La-Cornue-Herd in der Küche

Ralph Justus Maus Architektur

Kuchnia kryje się na przesuwnymi, dwuskrzydłowymi drzwiami. Na pierwszy plan wysuwa się wyspa z kuchenką, która nawiązuje do dawnego wystroju i bezsprzecznie, doskonale zdobi wnętrze. Sprzęt idealnie łączy się z rustykalnym, eleganckim charakterem, a gotowanie w takim miejscu musi być prawdziwą przyjemnością.

Jadalnia

Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez Ralph Justus Maus Architektur
Ralph Justus Maus Architektur

Esszimmer mit Zugang zur Küche

Ralph Justus Maus Architektur

Jadalnia zachowała swój historyczny klimat. Znajdziemy tutaj drewniany stół oraz klasyczne krzesła, które nawiązują do francuskiej epoki. Jasne kolory oraz nagie okna potęgują przestrzeń, dzięki czemu możemy poczuć się jak na prawdziwej, królewskiej uczcie. Zdobione meble nawiązują do stylu rustykalnego i idealnie pasują do charakteru całej posiadłości.

Jasna oranżeria

Jednym z najwspanialszych pomieszczeń w tym domu jest stara oranżeria. Przeszła ona gruntowny remont, aby móc wypełnić się falą naturalnego światła. Biały wystrój oraz duże okna sprawiają, że pokój jest niezwykle jasny i przestronny, a odpoczynek musi być w nim prawdziwym relaksem, szczególnie biorąc pod uwagę piękny widok na zielony ogród.

Komfortowa sypialnia

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Ralph Justus Maus Architektur
Ralph Justus Maus Architektur

Schlafzimmer mit begehbarem Kleiderschrank und Ensuite-Bad

Ralph Justus Maus Architektur

Dom mieści cztery sypialnie. Chcemy Wam zaprezentować główną z nich, którą zdobi podwójny sufit. Komfortowe łóżko to prawdziwa oaza, która zachęca do odpoczynku. Sen w takim miejscu to naprawdę doskonała sprawa. Dodatkową zaletą jest sąsiadująca garderoba, która jest idealnym rozwiązaniem dla pani domu. Białe wnętrze jest niezwykle spokojne, przez co możemy tutaj liczyć na prawdziwy relaks.

Odwiedź również mieszkanie niczym zamek, które zachwyci Cię swoim pięknem!

Chcielibyście tutaj zamieszkać? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu