Projekty,  Ściany zaprojektowane przez Reda Essam

Aranżujemy przestrzeń w bliźniaku

Luiza Sadowska Luiza Sadowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Jeśli posiadasz apartament w bliźniaku i szukasz pomysłu, jak go zaaranżować, proponujemy Wam dziś projekt domu w Obour City w Kairze. Jego powierzchnia to 300 metrów kwadratowych, po 150 dla każdej rodziny zamieszkującej bliźniak. To jeden z pierwszych projektów Houmevaa w Egipcie.

W salonie

Projekty,  Ściany zaprojektowane przez Reda Essam
Reda Essam

العبور

Reda Essam

Nowoczesny salon utrzymany jest w neutralnych kolorach. Znajduje się w nim skórzany zestaw wypoczynkowy w odcieniach szarości i jasnego beżu. Stolik oraz inne elementy wyposażenia charakteryzują się starannym wykonaniem z wykorzystaniem drewna i szkła. Oświetlenie to niezwykle ważny element w każdym mieszkaniu. W tym wypadku projektant postawił na piorunujący efekt, osiągnięty poprzez geometryczne iluminacje na suficie oraz w rogach ścian.

Biblioteka

Projekty,  Ściany zaprojektowane przez Reda Essam
Reda Essam

العبور

Reda Essam

Naprzeciw sofy projektant umieścił dużą biblioteczkę otaczającą telewizor. Może być ona wykorzystana jako miejsce na książki lub dzieła sztuki. Na dole znajduje się kilka pojemnych przestrzeni do przechowywania.

Jadalnia

Projekty,  Ściany zaprojektowane przez Reda Essam
Reda Essam

العبور

Reda Essam

Jadalnia jest otwarta, przechodzimy do niej prosto z salonu. Zaaranżowano ją w odcieniach czerwonawo – brązowych, oba pomieszczenia przedziela drewniany łuk, zainstalowano też piękne iluminacje świetlne.

Pokój

Projekty,  Ściany zaprojektowane przez Reda Essam
Reda Essam

العبور

Reda Essam

Tu możemy zobaczyć salon i jadalnię z innej perspektywy. Z boku widać schody prowadzące na kolejne piętro.

Sypialnia

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Reda Essam
Reda Essam

العبور

Reda Essam

Nad łóżkiem znalazło się miejsce na półkę, gdzie wygodnie będzie umieścić książki lub antyki. Ciemnobrązowa szafa pięknie kontrastuje z kolorem ścian. Nie zabrakło zastosowania praktycznego, wyposażona jest bowiem w wiele różnorodnych półek do przechowywania. Duże lustro sprawia, że pokój wydaje się jeszcze bardziej przestronny. Centralnym punktem sypialni jest oczywiście łóżko w subtelnym odcieniu beżu, który dominuje w całym domu.

Pokój dziecięcy

Projekty,  Pokój dziecięcy zaprojektowane przez Reda Essam
Reda Essam

العبور

Reda Essam

Nad łóżkiem znalazło się miejsce na półkę, gdzie wygodnie będzie umieścić książki lub antyki. Ciemnobrązowa szafa pięknie kontrastuje z kolorem ścian. Nie zabrakło zastosowania praktycznego, wyposażona jest bowiem w wiele różnorodnych półek do przechowywania. Duże lustro sprawia, że pokój wydaje się jeszcze bardziej przestronny. Centralnym punktem jest oczywiście łóżko w subtelnym odcieniu beżu, który dominuje w całym domu.

Obszerna łazienka

Największą ozdobą tej przestronnej łazienki jest ściana z mozaiką umieszczona za wanną. Nie zabrakło też szaf i szafek do przechowywania ręczników i innych przedmiotów, które warto mieć pod ręką.

Mniejsza łazienka

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Reda Essam
Reda Essam

العبور

Reda Essam

Druga łazienka wyposażona została w kabinę prysznicową z brodzikiem oraz specjalnymi płytkami antypoślizgowymi. Kolory oraz iluminacje świetlne zastosowane w suficie sprawiają, że pomieszczenie to emanuje ciepłem i miłym nastrojem.

Inny przykład na aranżację bliźniaka znajdziecie w tym artykule: homify 360: nowoczesny bliźniak z Niemiec.

Co myślicie o tej aranżacji?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu