Projekty,  Domy zaprojektowane przez Flynn Architect

Nowoczesny dom w lesie

Luiza Sadowska Luiza Sadowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Podobnie jak rezydencja Lac St. Sixte Summer zaprojektowana przez Flynn Architect, niektóre domy są tak piękne, że chce się je oglądać od świtu do zmierzchu. Ten nowoczesny budynek położony jest w pięknym miejscu, gdzie  las spotyka jezioro. Najlepsze jest jednak to, że możesz cieszyć się naturą z zewnątrz tak samo, jak środkiem swojego stylowego domu. To zdecydowanie idealne miejsce do spędzenia lata.

Wraz ze wschodem słońca

Tuż przed wschodem słońca, promienie zaczynają błyszczeć wśród drzew jak klejnoty. Nowoczesny, pochyły dach domu wita poranek i zapowiada nowy dzień.

Widok z balkonu

Żaden letni dom nie jest kompletny bez tarasu lub balkonu. Jako, że ten budynek jest podwyższony, możesz jednym rzutem oka omieść piękną okolicę.

Witaj w domu

Po wejściu do domu, drewniane stropy witają Cię w ciepłej i przytulnej siedzibie. Wysoki, pochyły sufit nadaje nowoczesny wygląd.

Otwarta przestrzeń

Otwarta sala daje wrażenie większej przestrzeni niż można by się spodziewać po tym luksusowym domku. Utrzymuje otwarty przepływ w całym budynku, co czyni go idealnym do przyjmowania gości i wszelkich rozrywek w gronie najbliższych.

Czas na posiłki

Szklana ściana od podłogi aż do sufitu pozwala światłu przeniknąć do każdej części domu. Natura tworzy idealne towarzystwo, kiedy cieszysz się swoim posiłkiem.

Przytulny kamienny kominek

Kominek z kamienia wygląda niezwykle elegancko, przylega skośnie do sufitu tuż obok okna, dodając pomieszczeniu przytulności.

Praktyczna kuchnia

Nie zmarnujesz ani odrobiny przestrzeni z tą wyspą kuchenną. Używaj jej do przygotowania posiłków lub jako swobodną przestrzeń jadalną.

Dzień dobry, słoneczko!

Wyobraź sobie, że każdego dnia budzisz się, podziwiając ten widok. Nie ma nic bardziej relaksującego niż powitanie dnia w akompaniamencie szumu drzew i śpiewu ptaków.

W wannie i poza nią

Łazienka, poprzez wykończenie ścian, nabiera nieco rustykalnego stylu. Z drugiej strony, potężne okrągłe lustro pozostaje wierne nowoczesnej estetyce budynku.

Widok z zewnątrz

Gdy jesteś gotowy, by złapać odrobinę słońca i wyjść na zewnątrz, zostań chwilę na tym pomoście i ciesz się widokiem.

Inne przykłady nowoczesnych domów znajdziecie w tym artykule: Domy prefabrykowane – architektura przyszłości!

Chcielibyście zamieszkać w takim domu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu