Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez homify

Natura + pastele i zieleń = kuchnia marzeń!

Aśka Warchał Aśka Warchał

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Jaka powinna być idealna kuchnia? Chociaż dla każdego inna, to zapewne dla wszystkich jasna i przestronna. W dzisiejszym Katalogu Inspiracji pokażemy Wam fantastyczną kuchnię od architektów z Homestories. Przechodzi ona w małą jadalnię oraz w pastelowy salon. Otwarta przestrzeń publiczna niewielkiego mieszkania przestronnością i swobodną, pełną radości atmosferą. 

Przekonajcie się sami!

Bliskość natury

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez homify

Pierwsza charakterystyka przestrzeni, którą widzimy powyżej, to użycie naturalnych materiałów. Począwszy od drewnianego parkietu, przez pas drewnianej zabudowy kuchni, wiklinowe krzesła, po stołek z siedziskiem z korka. Delikatne, ciepłe brązy prezentują się wspaniale w połączeniu z bielą i zielenią.

Przemyślany każdy detal

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez homify

Aranżacja stołu jest niczym kuchnia w mikroskali. Uwielbiamy te przestrzenie, gdzie dopasowano do siebie każdy detal.W całym wnętrzu panuje prostota, a najpiękniejszą dekorację stanowią żywe rośliny, których zieleń przydaje kuchni charakteru i wprowadza poczucie świeżości. 

Pięknie i praktycznie

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez homify

Przyjrzyjmy się z bliska samej zabudowie. Ma ona kształt litery C. Dwa krótkie boki zamykają podłużną przestrzeń przygotowywania posiłków. One same zawierają w sobie cały sprzęt AGD: zmywarkę i pralkę, piekarnik oraz lodówkę. Choć metraż niewielki, każdy centymetr zaprojektowano z głową. Zwróćmy jeszcze uwagę na piękne panele z roślinnym wzorem. 

Spójna całość

Projekty,  Salon zaprojektowane przez homify

Poznaliśmy już kuchnię. Czas odwrócić się i zobaczyć widoki rozlegające się z drugiej strony stołu. Czeka tam przyjazny pokój dzienny. Jadalnia stanowi wizualną granicę pomiędzy dwoma funkcjonalnymi strefami, ona może stać się częścią którejkolwiek z nich.

Sympatyczny róż

Projekty,  Salon zaprojektowane przez homify

Różowa kanapa z pewnością zwróciła Waszą uwagę. Nowoczesny kształt nie przeszkadza jej wyglądać niesamowicie wygodnie. Zrezygnowano z dużego stolika kawowego, dzięki czemu prsestrzeń pokoju dziennego może w pełni otwierać się na jadalnię i kuchnię. 

Zastanawiacie się nad ekstrawagancką kanapą do Waszego pokoju dziennego? Być może tutaj odnajdziecie inspirację: Luksusowe kanapy do salonu.

Dekoracja wnętrza

Projekty,  Salon zaprojektowane przez homify

Czy może być coś bardziej urokliwego niż napis Dom użyty w charakterze dekoracji? To fantastyczne mieszkanie stało się właśnie jeszcze bardziej przytulne. Litery ustawiono w ciekawy sposób na nowoczesnych półkach wykonanych z drewna oraz metalu pomalowanego na pastelowe kolory. Oczywiście nie mogło zabraknąć także tutaj żywej rośliny przyciągającej uwagę zielenią liści.

Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu