Projekty,   zaprojektowane przez М2Студия

Jak feniks z popiołu

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dom, który dzisiaj chcemy Wam zaprezentować, został opuszczony wiele lat temu. Jednak z pomocą rąk architektów zyskał nowe życie i odrodził się niczym feniks z popiołu.

Pracownicy biura M2Studyia rozpoczęli pracę nad starym budynkiem z czerwonej cegły, przeradzając go w luksusowy dom dla całej rodziny. Przyjrzyj się bliżej tej zachwycającej konstrukcji.

Przed

Na tym zdjęciu widzimy budynek w poprzedniej kondycji. Dzięki podpiwniczeniu architekci mieli do dyspozycji aż cztery kondygnacje. Postanowili stworzyć nietypowy dach, zaaranżować dwa ganki oraz skupić się nad wyjątkową dekoracją wnętrza.

W rezultacie otrzymaliśmy projekt o silnym charakterze, który idealnie pasuje do otaczających nas okoliczności przyrody.

Po

Przedstawiamy Wam dom, który posiada wyjątkową energię i doskonale odzwierciedla charakter właściciela. Już jedno spojrzenie na tę monumentalną budowlę pozwala poczuć wyjątkową atmosferę tego miejsca. Dom wydaje się mieć majestatyczną głębię, która idealnie pasuje do nowoczesnego domu.

Drzwi frontowe

Dwupoziomowe wejście, opatrzone przeszkloną oranżerią, to niepodważalny atut tego miejsca. Ciemna fasada doskonale łączy się z jasnymi, nietypowymi połaciami dachowymi, które stanowią idealny kontakt do czarnych ścian. Przeszklone wejście zapewni światło promieni słonecznych oraz piękny widok na otaczający las.

Widok z boku

Dawniej był to zwykły, ceglany blok o dwóch piętrach, jednak pracownicy biura M2Studiya postanowili wdrożyć w życie własne pomysły. Teraz możemy podziwiać cztery kondygnacje, z czego ostatnia wyposażona jest w niemal panoramiczne okna, z których rozpościera się piękny widok na malowniczą okolicę.

Wnętrze

Dom nie jest pokryty prostym dachem, w związku z czym wewnątrz znajdziemy płynne formy i doskonale dopasowane meble.

Jedna ze ścian poddasza została ozdobiona jasnym kamieniem. Znajdziemy tutaj również stonowane kolory oraz dodatki z jasnego, ciepłego drewna. Klasyczne połączenie pozwala na stworzenie przyjemnej, rodzinnej atmosfery.

Widok z ogrodu

W projekcie wykorzystano co najmniej sześć różnych typów okien, dzięki czemu dom wygląda niezwykle interesująco. Niektóre z nich są tej samej wielkości, zaś inne odróżniają się swoimi gabarytami. Możemy zauważyć również dekoracyjne wykończenie z pomocą beżowych elementów, które kontrastują z czarnym sidingiem.

Dom doskonale pasuje do leśnego krajobrazu, który podkreśla jego potęgę i majestatyczność. Jest to idealne miejsce dla aktywnej rodziny, której priorytetem jest wspólne życie oraz relaks w ogrodzie.

Sprawdź również inną naszą propozycję domu w lesie o odwiedź Wyśniony dom modułowy!

Jak podoba Ci się przemiana starego domu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu