Przed i po: Realizacja fasady w Zielonej Górze

mszpakowska mszpakowska
​Realizacja elewacji drewnianej w Zielonej Górze., PHU Bortnowski PHU Bortnowski
Loading admin actions …

Podobno pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Również fasada wiele świadczy o naszym domu. Dlatego dzisiaj przestawimy Wam pracę architektów z rodzimego podwórka, którzy stworzyli elewację zgodną z najnowszymi trendami. Przyjrzyj się bliżej efektowi końcowemu!

Praca pełną parą

Nasi eksperci nie boją się nawet najsurowszych warunków pogodowych. Chcą stworzyć elewację, która będzie zapowiedzią przytulnego wnętrza, oraz która będzie doskonale współgrała z ogrodem

Przygotowania

Bardzo ważna jest odpowiednia izolacja cieplna. Nie możemy pozwolić sobie nawet na najmniejsze nieszczelności, które mogą mieć przykre konsekwencje w miesiącach zimowych.

Wynik

W miejscach włókniny pojawiły się drewniane panele, które pięknie łączą się z bielą ściany. Tworzą one doskonały rząd z oknami, dzięki czemu fasada ozdobiona jest ciemną linią kontrastującą z jasną barwą farby.

Drzwi wejściowe

Drzwi wejściowe są centralnym punktem frontowej ściany, dlatego powinny być odpowiednio zaakcentowane. W tym przypadku znajdziemy obudowę z drewna w ciepłym kolorze. Listwy pięknie komponują się z nowoczesnymi drzwiami, zachęcając do wejścia do środka.

Efekt końcowy

Chociaż prace zajęły wiele miesięcy, w końcu możemy cieszyć się skończonym projektem. Architekci stworzyli dwukolorową fasadę zachowaną w bieli oraz naturalnym kolorze drewna. Całość idealnie łączy się z ciemnym dachem, tworząc przytulny, rodzinny dom. 

Zobacz jak jeszcze może zmienić się dom, w katalogu Betonowy kloc i jego nowe życie!

Podoba Ci się połączenie bieli oraz drewna? 

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu