Projekty,  Taras zaprojektowane przez Rebecca James Studio

10 chic pomysłów do skopiowania – a wszystko za bezcen!

homify.Pl homify.Pl

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dekorowanie domu jest jedną z najbardziej zabawnych, przyjemnych i kreatywnych rzeczy jakie przychodzi nam zrobić! Projektowanie wnętrza można potraktować jako przygodę, którą należy podjąć z cierpliwością i poświęceniem. Zawsze dobrą opcją, która zagwarantuje nam piękne wnętrze, jest zatrudnienie projektanta, jednak ma to kilka minusów – oprócz odebrania sobie satysfakcji z wymyślonych przez siebie rozwiązań i oddelegowania wyglądu wnętrza osobie trzeciej, zatrudnienie projektanta na pewno będzie miało duży impakt na nasz budżet. Aspekt finansowy jest zazwyczaj tym, który blokuje nas od świetnych pomysłów. Często wyobrażamy sobie, że za wysokiej klasy wnętrze trzeba zapłacić nie wiadomo jak wysoką cenę. Pokażemy Wam jednak, że są tanie sposoby na chic wnętrza! Przygotowaliśmy dla Was 10 przykładów gotowych do skopiowania.

​1. Doskonale wyważona jadalnia

Paleta kolorów jest najważniejszym, wręcz krytycznym elementem aranżacji wnętrza, dlatego należy ją traktować z szacunkiem. W tym przypadku, widzimy doskonałą równowagę pomiędzy bielą, beżem i szarością – kolorami, które nadają elegancki wygląd każdej przestrzeni, szczególnie jadalni i salonu.

​2. Prosta i elegancka sypialnia

Ta sypialnia wygląda na niebywale wygodną, za sprawą sporej przestrzeni magazynowej i wygodnego łóżka. Zabudowa usytuowana nad łóżkiem tworzy niczym mostek między strefami sypialni. Jest to mebel estetyczny i przyjemny dla oka, ale również bardzo funkcjonalny. Mamy tu też klasyczny i ponadczasowy kontrast kolorystyczny bieli z niebieskim. Pełna klasa i elegancja.

​3. Odrobina ekstrawagancji

Czasem trzeba być odważnym! W tym przypadku, projektanci zdecydowali się pokryć część ścian panelami drewnianymi tworząc ciekawy geometryczny wzór. Łączenie między panelami a bielą ścian została dodatkowo podświetlona, co wzmacnia efekt. Takie połączenie materiałów i wykorzystanie oświetlenia dodaje pomieszczeniu dużo dynamizmu.

​4. Tropikalny raj

Zmieniamy całkowicie styl. Tutaj dominującym elementem jest bez wątpienia zieleń. Rośliny są dobrym wyborem, jeżeli chcemy stworzyć przyjazną przestrzeń pełną życia. W aranżacjach wnętrz, rośliny doskonale komponują się z elementami klasycznymi i bielą.

​5. Proste i funkcjonalne

To wnętrze jest bardzo wyrafinowane. W rzeczywistości jest to dość prosta przestrzeń, której zaletą jest połączenie kolorów: delikatnej szarości, czerni i beżu parkietu. Wartością dodaną jest włączenie w design różnych tkanin, jak aksamit! Fajny twist uzupełniający wnętrze.

​6. Niesamowita kuchnia

Ta kuchnia może wydawać się droga, ale w rzeczywistości zaprojektowano ją na skromny budżet. Nie ma tu szczególnie drogich materiałów, jak marmur lub kamień, ale drewno i płytki – współczesne rozwiązanie na niski budżet, przy czym trzeba zaznaczyć, że drewno zawsze było, jest i zapewne będzie modne! Efekt jest imponujący, a inwestycja nie tak wielka.

​7. Kolor i energia

Odważne kolory też mogą się świetnie sprawdzać! Jasne kolory dają pomieszczeniu ogromną energię, a jeszcze lepiej sprawdzają się na zewnątrz, gdzie zazwyczaj jesteśmy jeszcze bardziej konserwatywni.

​8. Klasyczny country

Styl country jest ponadczasowy! Z tego względu jest to bezpieczny wybór na długoletnie aranżacje. Taki wystrój jest też łatwo stworzyć. Często wszystkie potrzebne rzeczy znajdziemy na strychu! Kilka elementów vintage, tkana narzuta i drewno – oto sekret klasycznego stylu country.

​9. Nietuzinkowe wejście

To wejście jest imponujące, a przede wszystkim niedrogie w uzyskaniu! Lustra i abażury nie są trudne do znalezienia, kolorystyka jest dowolna – w tej aranżacji ważne jest aby stworzyć delikatne kontrasty, więc pędzle w dłoń!

​10. Atmosfera nowoczesności i wyrafinowania

Projekty,  Salon zaprojektowane przez homify

To wnętrze jest bardzo stylowe. Jeśli się jednak przyjrzeć bliżej, meble są bardzo proste. Charakter i osobowość mieszkańców wyrażona jest w obrazach na ścianach. Z tego wnętrza można czerpać dużo inspiracji, szczególnie w kwestii wykorzystania grafiki na płótnie! Więcej na ten temat dowiecie się w Katalogu Inspiracji: 6 pomysłów na dekorację ścian, które są po prostu cool!

Który pomysł sprawdzi się w Waszych domach?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu