Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Stylowy domek na krańcu świata

Aśka Warchał Aśka Warchał
Projekty,  Domy zaprojektowane przez Arch & Design Studio
Loading admin actions …

Aby budynek inspirował, wcale nie musi być wielki w skali. Elegancja i kreatywne rozwiązania wystarczą, by móc inspirować ludzi na całym świecie. Często to właśnie z projektami mniejszej skali możemy się przecież lepiej identyfikować, z nich możemy czerpać pomysły do przetestowania w naszych domach i mieszkaniach. 

Właśnie takim niepozornym projektem jest domek z Brazylii, który zobaczymy dzisiaj. Położony w prowincji São Paulo z pewnością podbije niejedno serce oddalone od niego o tysiące kilometrów…

Nowoczesna elegancja

Interesujący nas budynek powstał według projektu architektów z biura Arch & Design Studio. Działka znajduje się na terenie wiejskim. Chociaż otacza ją natura i nie ma tutaj mowy o gęstej zabudowie, to jednak o prywatność wcale nie jest łatwo. W płaskim krajobrazie wszystko jest na widoku. Dlatego domkowi nadano formę nowoczesnej fortecy! Wnętrza strzegą grube mury… Co czeka za nimi?

Osłonięte wejście główne

… Wejście główne pod ciekawym zadaszeniem. Po przejściu przez furtkę wchodzimy na malutki dziedziniec. Schowany za bezpiecznym murem może on stać się miejscem zabaw dla dzieci. Dziwią Was otwarte przejścia w głębi. Dom jest ukończony! To po prostu przejście go pół-otwartego garażu.

Marzycie o intrygującym wejściu głównym? Ten Katalog Inspiracji pobudzi Waszą wyobraźnię: 10 niezwykłych pomysłów na wejście do domu!

Plan… bardzo otwarty

Skoro nawet garaż jest otwarty, to nie powinno dziwić, że we wnętrzu także wybrano plan otwarty. I to bardzo otwarty! Nie tylko strefa kuchni otwiera się na jadalnię, ale w głębi zobaczyć możemy patio. Wejście na nie jest przeszklone, a w przeciwległym murze widzimy okno. Wkrótce dowiemy się, jakiemu pomieszczeniu odpowiada.

Jadalnia w neutralnych barwach

Zmieniamy nieco perspektywę i okazuje się, że malutkie patio znajduje się również przy kuchni! Pełni ono funkcję pomieszczenia gospodarczego – w Brazylii to nie problem. Przyjrzyjmy się teraz stylowi aranżacji. Nowoczesny wystrój w neutralnych kolorach został zaprojektowany ze smakiem. Eleganckie krzesła jadalni sprawiają, że każdy posiłek jest wyjątkowy.

Mały salon z pomysłem…

Przechodzimy do salonu. Tutaj także czeka małe patio – już zdążyliśmy się do nich przyzwyczaić. Chociaż może dziwić otoczenie domu murem a potem takie otwieranie go, to jednak warto pamiętać, że na terenach wiejskich łatwo o obcowanie z naturą, a w rodzinnym gniazdku mieszkańcy po prostu chcą cieszyć się prywatnością. Świeże powietrze i możliwość wyjścia na zewnątrz w każdym momencie to prawdziwy atut projektu tego domu.

… i pięknym wyposażeniem

Projekt salonu dopełniają piękne fotele o atłasowym obiciu w głębokim, burgundowym kolorze. Barwa ta nadaje charakter przestrzeni wypoczynku. Nad fotelami widzimy okno, a przez nie możemy dojrzeć nawet świeże kwiaty na jadalnianym stole. Oto ciekawy sposób na komunikację między domownikami!

Co spodobało się Wam tutaj najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu