Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez DanKüchen Studio Hengelo

Kuchnie w kształcie litery U… jak w ulala!

Aśka Warchał Aśka Warchał

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Według wielu kuchnia to pomieszczenie, które najtrudniej jest zaprojektować. Musi być funkcjonalnie, ale to nie wystarczy, by kuchnia stała się sercem domu! Dużą trudność sprawia nie tylko wybranie odpowiadającego nam stylu, decyzji do podjęcia jest nieskończenie wiele. Gdzie podłączyć wodę, podpiąć prąd, doprowadzić gaz, jaki styl wybrać oraz jaki kształt? Czujecie się przytłoczeni? Może to być czas, żeby rozważyć profesjonalistów od projektowania kuchni.

W dzisiejszym Katalogu Inspiracji pokażemy 6 wspaniałych, nowoczesnych projektów kuchni w kształcie litery U od DanKüchen Studio Hengelo… Na ich widok chce się wykrzyknąć ulala!

1. Nowoczesna i przytulna

Wszystkie prezentowane dzisiaj przykłady zostały zaprojektowane z najwyższą starannością i precyzją. Wcale nie musi to jednak oznaczać, że panuje w nich sztywna atmosfera! Dowodzi tego powyższa aranżacja. Połączenie bieli z jasnym drewnem oraz wpadającym w zieleń szkłem wprowadza komfort i swobodę.

2. Z imponującym świetlikiem

Po pewnej niefrasobliwości poprzedniej kuchni, czas na większą organizację. Tutaj ogromną przestrzeń dzielą wielkie świetliki. Kuchnia prezentuje się imponująco, a do tego zostaje zalana przez naturalne światło o każdej porze dnia. Świetlik w kuchni to rozwiązanie dla tych, którzy ze względu na położenie swojej działki szczególnie muszą dbać o prywatność.

3. Kontrasty i zdecydowana żółć

W kolejnej kuchni ze świetlikiem zwracają uwagę kontrasty, na których opiera się cały pomysł aranżacji. Jasne światło dobiegające z góry odbijane zostaje przez śnieżnobiałe, gładkie fronty mebli, silnie kontrastujące z ciemnoszarymi ścianami. Neutralne barwy zostają przełamane silnym akcentem koloru. Kanarkowa żółć nadaje charakter pomieszczeniu.

4. Piękno minimalizmu

Następna kuchnia, następny mocny kolor. Tym razem jest to pomarańczowy, po raz kolejny na tle kontrastów bieli, czerni i szarości. Styl minimalistyczny charakteryzuje się prostotą lecz jednocześnie nie brak w nim udziwnień czy oryginalnych rozwiązań, które mają sprawić, że dana aranżacja będzie jedyna w swoim rodzaju.

5. Jak kawa z mlekiem

Zamieniamy paletę kolorów i przechodzimy do kuchni, która całą dobę pachnie jak świeża kawa z mlekiem. Beżowa i brązowa zabudowa to niecodzienne połączenie, doskonale dopełnione drewnem w dwóch jasnych odcieniach. Co ciekawe w tym projekcie część urządzeń AGD znalazła swoje miejsce niejako 'na zewnątrz' litery U, znajduje się za strefą śniadaniową.

6. Siła świeżości

Na koniec pozostawiliśmy kuchnię pełną lekkości i świeżości. Całkowicie biała zostaje dopełniona zieloną, ażurową ścianką, co w połączeniu z dużych rozmiarów rośliną daje świetny efekt. Oprócz tej bliskości natury nie bez znaczenia dla efektu końcowego jest bogata posadzka z polerowanego marmuru. Przydaje efektowności nawet zabudowie o tak prostych formach.

Zastanawiacie się nad wprowadzeniem koloru zielonego do Waszej kuchni? Ten Katalog Inspiracji pomoże Wam zrobić to ze smakiem: Trendy: zielone kuchnie.

Która kuchnia najbardziej się Wam spodobała?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu