Top 5 minionego tygodnia- niewiarygodne polskie domy i mieszkania

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Top 5 minionego tygodnia- niewiarygodne polskie domy i mieszkania

Alicja Olko Alicja Olko
Projekty,  Domy zaprojektowane przez STRICK  Architekten + Ingenieure, Nowoczesny
Loading admin actions …

W naszym cotygodniowym podsumowaniu prezentujemy pięć najlepszych i najpopularniejszych artykułów, które pojawiły się w mijającym tygodniu na homify. Tym razem w czołówce znalazły się teksty opisujące niesamowite domy i wnętrza, z których większość znajduje się w Polsce. Czy to mieszkanie w skandynawskim stylu w Lublinie, czy też nowoczesny dom w Kolonii, czy w końcu fascynujący projekt domu bez schodów we Wrocławiu- wszystkie te przykłady łączy innowacyjne podejście do architektury i aranżacji wnętrz.

1. Jak urządzić mieszkanie w świeżym skandynawskim stylu? Przykład z Lublina

Mieszkanie MiM: styl , w kategorii Kuchnia zaprojektowany przez 081 architekci,Minimalistyczny
081 architekci

Mieszkanie MiM

081 architekci

Styl skandynawski cieszy się niegasnącą popularnością, a wnętrza urządzone w zgodzie z jego zasadami zachwycają! Także w Polce coraz częściej decydujemy się na aranżację właśnie na modłę skandynawską. Przykład apartamentu w Lublinie odwołuje się do tej stylistyki, którą ożywiono jednak wyrazistymi akcentami kolorystycznymi, nadając wnętrzu jeszcze ciekawszego charakteru. Zachwyca tutaj nie tylko styl aranżacji, ale także funkcjonalne rozwiązania, jakie wraz z nią zastosowano. Warto zwrócić uwagę na salon! Jego zdjęcia, a także fotografie całego wnętrza znajdziecie w Katalogu Inspiracji Jak urządzić mieszkanie w świeżym skandynawskim stylu? Przykład z Lublina.

2. homify 360°: dom bez schodów we Wrocławiu

Planując wybudowanie własnego domu, warto dokładnie przemyśleć jego projekt i wziąć pod uwagę nie tylko nasze obecne marzenia, ale także plany na przyszłość. Jeżeli chcemy, aby dom służył nam przez całe życie, a następnie przeszedł w ręce naszych dzieci czy wnuków, warto zastosować w nim rozwiązania, które będą czynić korzystanie z niego wygodnym i komfortowym w każdym wieku i w każdej sytuacji życiowej. Doskonałym przykładem takiej rozważnej i wychodzącej w przyszłość architektury jest dom bez schodów, który dokładnie opisaliśmy w Katalogu Inspiracji homify 360°: dom bez schodów we Wrocławiu.

3. homify 360°: dom jednorodzinny w Kolonii

Dom w Kolonii jawi się raczej niepozornie- z zewnątrz wydaje się niewielki, jednak dopiero po wejściu do środka dostrzegamy jego faktyczny rozmiar i potencjał, jaki kryje się za fasadą. Jest to przykład idealnego domu jednorodzinnego, który zachwyca swoją prostotą i funkcjonalnością aranżacji. Koniecznie musicie zajrzeć do jego salonu- dokładnie obejrzeć możecie go w Katalogu Inspiracji homify 360°: dom jednorodzinny w Kolonii.

4. Nowoczesne wnętrze apartamentu na szczycie Sea Towers w Gdyni

Widzieliście już wieżowce Sea Towers w porcie w Gdyni? Jeżeli tak, to z pewnością jesteście pod wrażeniem i zastanawialiście się, jak mogą wyglądać wnętrza apartamentów znajdujących się na samym szczycie jednego z najwyższych budynków w Polsce. Dzięki homify macie okazję zajrzeć do jednego z nich, zaaranżowanego w ultra nowoczesnym stylu. Pełno w nim ciekawych rozwiązań aranżacyjnych i niesamowitych elementów oświetlenia- koniecznie zobaczcie łazienkę! Cały projekt znajdziecie w Katalogu Inspiracji Nowoczesne wnętrze apartamentu na szczycie Sea Towers w Gdyni.

5. Przed i po: od zapuszczonego podwórza do stylowego mieszkania w Londynie

Projekty, {:asian=>"azjatyckie", :classic=>"klasyczny", :colonial=>"kolonialny", :country=>"wiejskie", :eclectic=>"eklektyczny", :industrial=>"przemysłowy", :mediterranean=>"śródziemnomorski", :minimalist=>"minimalistyczny", :modern=>"nowoczesny", :rustic=>"rustykalny", :scandinavian=>"skandynawski", :tropical=>"tropikalny"}  zaprojektowane przez homify,
homify

Garden view before extension

homify

Ci z Was, którzy byli w Wielkiej Brytanii, doskonale znają typową zabudową jej wielkich miast- ceglane, jednopoziomowe szeregowce, które cechuje przede wszystkim fakt, iż są bardzo wąskie. Wiele z nich ma niewykorzystane i zaniedbane podwórza z tyłu. Renowacji jednego z takich budynków przyglądnąć możecie się dzięki homify- odremontowano nie tylko jego wnętrze, ale także dobudowano dodatkową przestrzeń wykorzystując do tego zapuszczone podwórze. Zobaczcie, co jeszcze z nim zrobiono- zajrzyjcie do Katalogu Inspiracji Przed i po: od zapuszczonego podwórza do stylowego mieszkania w Londynie.

Który dom podobał się Wam najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu