Piękne jadalnie, w których podejmiesz swoich gości

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Piękne jadalnie, w których podejmiesz swoich gości

Alicja Olko Alicja Olko
Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez Concept Eight Architects,
Loading admin actions …

Ten Katalog Inspiracji dedykujemy wszystkim tym, którzy lubują się w organizowaniu spotkań towarzyskich, urządzaniu rodzinnych obiadów i podejmowaniu gości. Pokażemy Wam pięć niesamowitych jadalni, w których nie tylko wygodnie się biesiaduje, ale które są także prawdziwą ucztą dla oczu. Obejrzyjcie najpiękniejsze aranżacje jadalni z całego świata.

Klasyka z nowoczesnymi akcentami

Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez homify,

Warto jest podjąć aranżacyjne ryzyko i zdecydować się na styl łączący to, co najlepsze z klasyki i nowoczesności. Klasycznym krzesłom nadano współczesny, designerski charakter dzięki kolorowym i wzorzystym obiciom. Świetnie dopasowano do nich ciężkie kanarkowe zasłony. Taka jadalnia najlepiej prezentuje się na neutralnym tle. Ale i ono jednak nie należy do nudnych!

Design w najlepszym wydaniu

Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez SOAP designs,
SOAP designs

Venus Boardroom/Dining Table

SOAP designs

Siła tej jadalni leży przede wszystkim w jej lokalizacja- z takiego miejsca można w czasie posiłków cieszyć się fantastycznym widokiem, który rozciąga się na wielkoformatowym oknem. Innym ciekawym elementem tego wnętrza jest biały stół, który otoczono kolorowymi krzesłami o modnym designie. Dzięki nim obszar jadalni ożywa.

Romantycznie i elegancko

Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez Concept Interior Design & Decoration Ltd,
Concept Interior Design & Decoration Ltd

Formal Dining Room, The Wilderness, Wiltshire, Concept Interior

Concept Interior Design & Decoration Ltd

Nowoczesne aranżacje nie są dla wszystkich, dlatego tym razem prezentujemy tę bardziej klasyczną, o niebywałej elegancji. Wnętrze to urządzono stylowo, wykorzystując do tego masywne meble i szykowne dodatki. Kolory w jadalni są głębokie, ciemniejsze, a tekstylia ciężkie. Całość emanuje królewskim charakterem.

Jadalnia razy dwa

Kuchnia połączona z jadalnią, w której znajduje się wiele miejsc do siedzenia, to rozwiązanie doskonałe dla dużych rodzin. Wyspa kuchenna pełni w tym przypadku także rolę stołu, oferując miejsca do siedzenia na modnych stołkach barowych. Formalna jadalnia znajduje się tuż obok, a wyposażono ją w modny drewniany stół oraz białe krzesła Eames. W takim wnętrzu nie trzeba martwić się tym, gdzie kogo usadzić.

W wielkim formacie

Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez homify,
homify

Sam's Creek

homify

Na koniec zaprezentujemy Wam jadalnię, która robi ogromne wrażenie. Nie tyko dlatego, że zlokalizowano ją w niezwykle przestronnym pomieszczeniu o wysokim suficie. Zwróćcie uwagę na designerskie elementy, które się na nią składają- prosty, metalowy stół, z jednej strony przeźroczyste krzesła, a z drugiej prosta ławka, a do tego niezwykłe dodatki, takie jak fantazyjna lampa sufitowa oraz wielkoformatowy obraz na ścianie. Całość prezentuje się zachwycająco!

Która jadalnia najbardziej Wam się podoba?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd,

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu