Projekty,  Domy zaprojektowane przez homify

Nowoczesny dom pełen naturalnego uroku

Justyna Dziesińska Justyna Dziesińska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Nowoczesna architektura rządzi się własnymi prawami- obiekty mieszkalne powinny się przede wszystkim wyróżniać ekstrawagancką i nienaganną bryłą, ciekawym projektem oraz oryginalnym pomysłem. Dom, który dziś chcielibyśmy Wam zaprezentować to prawdziwa perła wśród nowoczesnych budynków. To unikalne połączenie wyrafinowanego dizajnu z czarującym klimatem, a wszystko dzięki nietuzinkowym pomysłom architektów z pracowni Meier Architekten. Poznajcie nowoczesny dom pełen interesujących i przyciągających oko detali.

Pierwsze wrażenie

Projekty,  Domy zaprojektowane przez homify
homify

Objekt 268 | meier-architekten.ch

homify

Proste kąty, dynamika i duża ilość szkła- to trzy elementy, które najlepiej określają ten nowoczesny dom. Na elewację składają się z dwa główne materiały- szkło oraz beton. Dzięki ich połączeniu całość nabrała dynamiki, lekkości i oryginalności. Szkło coraz częściej i chętniej jest wykorzystywane do konstruowania nowoczesnych obiektów mieszkalnych. W ten sposób do część wewnętrzna tworzy zintegrowane środowisko z częścią zewnętrzną, a przecież we współczesnych projektach chodzi nie tylko o wygląd, ale także harmonię i równowagę. 

Punkt centralny ogrodu

Projekty,  Domy zaprojektowane przez homify
homify

Objekt 268 | meier-architekten.ch

homify

Od nowoczesnych ogrodów wymagamy znacznie więcej niż od tradycyjnych, romantycznych, zielonych alejek. Przede wszystkich chodzi o zwrócenie uwagi i zaciekawienie gości czymś niebanalnym i oryginalnym. W tym przypadku tę funkcję pełni okrągły punkt, w którym zasadzono jednogatunkowe rośliny. Całość ma intrygować i zaciekawiać, liczy się bardziej efekt, aniżeli funkcjonalność.

Basen

Projekty,  Basen zaprojektowane przez homify
homify

Objekt 268 | meier-architekten.ch

homify

Jeśli zależy Wam na ultranowoczesnym wyglądzie Waszego domu to z pewnością basen pomoże Wam osiągnąć zamierzony cel. To nie tylko luksusowy dodatek do domu, ale także doskonały sposób na zrelaksowanie się i wypoczęcie od codziennych obowiązków.

Jeśli jednak brakuje Wam miejsca w ogrodzie to rozważcie możliwość zainstalowania kominka. Więcej inspiracji i pomysłów znajdziecie pod adresem’ 6 kominków, które pasują do każdego ogrodu’.

Wnętrze

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez meier architekten
meier architekten

Objekt 268 / meier architekten

meier architekten

Wnętrze prezentuje się przestronnie i przejrzyście. Jasne ściany odbijają światło, dzięki czemu całość prezentuje się lekko i obszernie. Minimalistyczna aranżacja podkreśla nowoczesny klimat domu, a otwarty plan i opływowe kształty wnoszą dynamikę i energię do wnętrza. Mimo tak ascetycznego i prostego wystroju pomieszczenie to miejsce prezentuje się subtelnie i zrównoważenie. 

Garderoba

Projekty,  Garderoba zaprojektowane przez meier architekten
meier architekten

Objekt 268 / meier architekten

meier architekten

Czymże byłby nowoczesny dom bez przestronnej i dopasowanej do naszych potrzeb garderoby? Zdecydowana większość z nas coraz częściej decyduje się na organizację dodatkowego pomieszczenia, w którym możemy przechowywać nasze cenne okrycia wierzchnie, obuwie czy sukienki. Funkcjonalny rozkład tej części domu jest niezwykle istotny, bowiem decyduje on o ergonomicznym charakterze wnętrza. 

Otwarty plan

Projekty,  Salon zaprojektowane przez meier architekten
meier architekten

Objekt 268 / meier architekten

meier architekten

Współczesne projekty domów coraz częściej rezygnują ze ścian czy dzielników pokoju, liczy się otwarty plan przestrzeni, dzięki któremu całość nabiera przejrzystości, siły i dynamiki. Pełna harmonia i integracja dwóch środowisk to priorytet, który definiuje daną przestrzeń. Na zdjęciu powyżej główną atrakcją tego pomieszczenia jest wspaniały krajobraz z okna, to on zdobi pomieszczenie i kreuje w nim unikalny klimat. Tak minimalistyczna i prosta aranżacja wymaga elementów, dzięki którym uda się ocieplić to miejsce. Nowoczesny kominek to idealny pomysł na zagospodarowanie pokoju i wykreowanie domowego klimatu. 

Pokój kąpielowy

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez meier architekten
meier architekten

Objekt 268 / meier architekten

meier architekten

Pomieszczenie powyżej to nie zwykła łazienka, a obszerny pokój kąpielowy, w którym każdy może zrelaksować się i naładować baterie przed kolejnym dniem wyzwań. Dominują jasne odcienie oraz ciepłe beże, dzięki którym całość prezentuje się domowo i przytulnie. 

Kuchnia

Projekty,  Kuchnia na wymiar zaprojektowane przez meier architekten
meier architekten

Objekt 268 / meier architekten

meier architekten

W kuchni zdecydowano się na odważne połączenie zimnych, laminowanych mebli kuchennych z drewnianą podłogą. W ten sposób całość ciekawie kontrastuje ze sobą kreując niepowtarzalny i nowoczesny klimat w domu!

W jakim stylu chcielibyście zaprojektować swój dom? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu