Projekty,  Domy zaprojektowane przez Cottage Style / コテージスタイル

Mała chatka z idealnym wnętrzem dla wypoczynku

Luiza Sadowska Luiza Sadowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Niektórzy z nas najlepiej czują się na łonie natury, a odpocząć mogą tylko pośród drzew i szumu wiatru. Zgiełk miasta bywa przytłaczający i właśnie dlatego tak często decydujemy się na domy na obrzeżach. Niektórzy z nas wolne chwile spędzają na działce, gdzie mogą zająć się ogrodem, posłuchać śpiewu ptaków i poczuć spokój płynący z obcowania z naturą. Jeśli jesteście tym typem, to dom letniskowy, który chcemy Wam dziś pokazać, z pewnością przypadnie Wam do gustu! Sprawdźcie sami!

Uroczy domek

Wystarczy spojrzeć na ten dom w samym środku lasu, aby zakochać się w nim bez pamięci! Otoczony naturą, dom z drewna z klasycznym dwuspadowym dachem i małym gankiem. Do tego całości dodaje uroku pełny ciepła odcień czerwieni. Sprawdźmy, jak prezentuje się w środku!

Wewnątrz

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Cottage Style / コテージスタイル
Cottage Style / コテージスタイル

リビングからベッドルーム側を望む

Cottage Style / コテージスタイル

Po wejściu do środka możemy być tylko jeszcze bardziej oczarowani. Mamy tutaj jedną wspólną izbę jako strefę wspólną – kuchnia, jadalnia oraz sypialnia na jednym planie. Dodatkowe pomieszczenie znajduje się na antresoli, jednak jednym miejscem oddzielonym ścianą od reszty jest łazienka. Całość wystała wykończona drewnem a meble i dekoracje nawiązują do stylu rustykalnego.

Kuchnia

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Cottage Style / コテージスタイル
Cottage Style / コテージスタイル

オリジナルキッチンと薪ストーブを中心にした使いやすいキッチン

Cottage Style / コテージスタイル

Na poprzednim zdjęciu widzieliśmy salon i dalszy rzut na sypialnię, zaś z drugiej strony pomieszczenia znajduje się mini kuchnia, której przestrzeń została wykorzystana funkcjonalnie, ale nie jest ona w żadnym stopniu zagracona. Całość aranżacji została podkreślona przez piec, który tworzy wyjątkową, rustykalną atmosferę!

Plan domu

Teraz możemy dokładnie przyjrzeć się rozplanowaniu przestrzeni – tuż przy wejściu znajduje się kuchnia, następnie jadalnia będąca jednocześnie salonem oraz przejście do sypialni. Oprócz tego mamy łazienkę z wanną oraz antresolę, której nie ma zaznaczonej na planie.

Wyposażenie

Z pewnością już zauważyliście, że cały dom został stworzony w oparciu o materiały naturalne – przede wszystkim drewno. Jak widać, wyposażenie jest solidne, a stylistycznie nawiązuje do stylu rustykalnego. Oto zbliżenie na łazienkę.

W lecie

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Cottage Style / コテージスタイル
Cottage Style / コテージスタイル

コテージの夏景色、森の緑と赤い建物をコーディネート

Cottage Style / コテージスタイル

Pierwsze zdjęcie w tym katalogu inspiracji ukazuje domek w zimie – teraz możemy go podziwiać w nieco bardziej sprzyjających warunkach. Przed domem znajduje się mały taras, na którym możemy leniwie spędzać popołudnia na łonie natury!

Chcielibyście spędzić swój urlop w takim miejscu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu