Top 5 tygodnia - jak będziemy urządzać w 2016 roku!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Top 5 tygodnia – jak będziemy urządzać w 2016 roku!

Wirginia Nieckarz Wirginia Nieckarz
Projekty,  Domy zaprojektowane przez Uptic Studios, Nowoczesny
Loading admin actions …

Powolnymi krokami zbliżamy się do nowego roku, już za niecałe dwa miesiące na naszych ścianach umieścimy nowe kalendarze na 2016 rok. Jak będzie wyglądał przyszły rok w świecie budownictwa i aranżacji wnętrz? Co odejdzie w zapomnienie, a co stanie się trendy? Jakie kolory i style zdominują nasze wnętrza? Oraz jakiego typu projekty domów będą coraz częściej zlecane profesjonalistom? Tematy te zostały poruszone w artykułach cieszących się największą popularnością w minionym tygodniu.

Sprawdźcie sami, co Was o mały włos ominęło!

1. Architektura w hołdzie naturze!

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Uptic Studios, Nowoczesny
Uptic Studios

Denver Street Lot 7

Uptic Studios

Projektanci wyszli naprzeciw wymaganiom właścicieli i stworzyli piękny dom, który doskonale komponuje się z otaczającą go naturą. Położony z dala od tętniącego życiem zgiełku miasta dom został niezwykle komfortowo urządzony, pozwalając jego mieszkańcom na zupełny relaks zarówno w jego wnętrzu, jak i na świeżym powietrzu, napełniając ich radością każdego dnia. Zobaczcie sami, jak wygląda Architektura w hołdzie naturze!

2. 9 rzeczy, których nie warto kupować do domu!

Czy zdarzyło Wam się kupić coś, co okazało się w późniejszym czasie zupełnie niepotrzebne, zagracające mieszkanie lub po prostu nieużywane? Tak? Nie martwcie się, nie jesteście sami! Każdy z nas niejednokrotnie podejmuje pośpieszne lub pochopne decyzje zakupowe, których później żałuje. Nie tylko są one największym wrogiem naszych portfeli, ale także… wnętrz mieszkań! Zanim wybierzecie się na kolejne zakupy poznajcie 9 rzeczy, których nie warto kupować do domu!

3. 9 najmodniejszych płytek łazienkowych na 2016 rok!

Projekty,   zaprojektowane przez homify, Eklektyczny

Planujecie zmianę płytek łazienkowych i szukacie inspiracji? W tym artykule poznacie 9 najmodniejszych płytek łazienkowych na 2016 rok, wśród których znajdziecie płytki znakomicie imitujące inne materiały bądź posiadające oryginalne i nietypowe kształty. Uważajcie jednak, bo producenci będą was kusić nowymi i udoskonalonymi technologiami, które z pewnością fantastycznie odmienią wnętrza waszych łazienek!

4. Najgorętsze trendy na 2016 w projektowaniu łazienek!

MIESZKANIE POKAZOWE NA OŁTASZYNIE: styl , w kategorii Łazienka zaprojektowany przez Partner Design,Skandynawski
Partner Design

MIESZKANIE POKAZOWE NA OŁTASZYNIE

Partner Design

Jeśli tylko jesteście w trakcie planowania łazienki do nowego domu lub też rozważacie jej remont, to nie pozostaje wam nic innego jak zapoznać się z Najgorętszymi trendami na 2016 w projektowaniu łazienek. Warto wiedzieć, co będzie na topie w przyszłym roku i tak urządzić łazienkę, że będzie ona zachwycała każdego dnia mieszkańców domu, jak i gości. Zdradzimy Wam jedno – łazienki 2016 roku będą zaskakiwać i z pewnością nie będą uchodziły za nudne.

5. Kuchnia sercem domu – 7 pięknych aranżacji!

Rezydencja w Jaworzu: styl , w kategorii Kuchnia zaprojektowany przez Studio Mirago,Klasyczny
Studio Mirago

Rezydencja w Jaworzu

Studio Mirago

Gdzie indziej, jak nie w kuchni, zbiera się najczęściej cała rodzina? Kuchnia jest miejscem gromadzącym mieszkańców domu i gości, można w niej razem z innymi przygotowywać potrawy oraz spożywać wspólnie pyszne i pachnące posiłki. Jako, iż stanowi ona serce całego domu, warto poświęcić trochę czasu i energii by zaaranżować ją tak, by każdy z domowników z chęcią spędzał w niej czas. W artykule Kuchnia sercem domu – 7 pięknych aranżacji na przykładzie siedmiu zachwycających wnętrz podzielimy się z Wami sposobami na stworzenie niezwykle rodzinnej kuchni, którą każdy pokocha!

Który artykuł najbardziej się Wam spodobał?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu