Projekty,  Domy zaprojektowane przez Lethes House

Ekologiczny dom zbudowany w rekordowym czasie na 370m²

homify.Pl homify.Pl

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dziś pokażemy dom dla młodej pary z jednym dzieckiem i drugim w drodze. Ci klienci dobrze wiedzieli, czego szukali. Jednym z wymogów było to, żeby dom dobrze integrował się z otoczeniem. Działka położona jest na zboczu otoczonym rzeką i lasem. Poproszono również, aby budynek był tak przyjazny dla środowiska, jak to możliwe. Zdecydowano się wiena na drewniany dom, który jednak odbiega trochę od tradycyjnych projektów drewnianych domów. Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, firma Lethes House wykonała cudowny projekt. Prace zakończono w ciągu zaledwie trzech i pół miesiąca.

Ekologiczny dom, w którym ogrzewanie opiera się na opalaniu drewnem, które wspomaga pompa ciepła z systemem utrzymania temperatury za wykorzystaniem energii geotermalnej. Zdecydowano się również na ekologiczny system wentylacji i klimatyzacji pozwalający na regularną wymianę powietrza w pomieszczeniach. Po zakończeniu prac, dom został uznany jako posiadający klasę energetyczną A+.

Tego typu domy są trochę inne od typowych domów modułowych z drewna. Tworzone są z najwyższej jakości drewna, uzyskują atrakcyjny i współczesny wygląd i nie są ograniczone przestrzenią. Decydując się na taki dom możemy wybrać jego wielkość i wygląd. Za pewno będziecie zaskoczeni, że ten dom w Aveiro liczy 370m², a kosztował 160,000.00 euro.

Poznajmy ten obiekt z bliska… .

​Subtelny dom ekologiczny

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Lethes House
Lethes House

Imagem 3 D

Lethes House

Oto komputerowa wizualizacja domu wykonana jeszcze przed rozpoczęciem prac. Możemy zobaczyć, że doskonale odpowiada to obrazowi tego, co w ciągu trzech i pół miesiąca stało się rzeczywistością.

​Efekt końcowy

Pod wrażeniem? Otóż, oprócz statusu domu ekologicznego i niezwykle krótkiego czasu budowy, ten dom wyróżnia się wśród tradycyjnych domów prefabrykowanych. Jest to budynek oparty o bardzo nowoczesny i niestandardowy projekt. Dominują tu proste linie, na pierwszym piętrze króluje drewno, a także szkło obecne w ogromnych oknach. Niewątpliwie, jest to element projektu skierowany ku nowoczesnemu designowi, dzięki któremu wnętrze zalewa naturalne światło.

​Balkon

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Lethes House

Ta przestrzeń jest fantastyczna. W dom włączono duży balkon, na który można wyjść z różnych pomieszczeń w domu. Jest to idealna przestrzeń łącząca wnętrze z zewnętrzem, które pozwala cieszyć się okolicą. Użycie drewna i szkła sprawia, że mamy przed sobą szlachetną i nowoczesną przestrzeń.

​Kuchnia

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Lethes House

Wnętrza są bardzo nowoczesne, jak też możemy zobaczyć na przykładzie kuchni. Przestronna strefa z miejscem na wszelkie meble i nowoczesne urządzenia – obejmuje ona również wyspę kuchenną, bardzo praktyczny element każdej nowoczesnej kuchni. Na takiej wyspie można z powodzeniem gotować, ale również wykorzystać ją jako przestrzeń do przechowywania urządzeń kuchennych lub produktów spożywczych. Dowiedzcie się więcej o nowoczesnych wyspach kuchennych.

​Salon

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Lethes House
Lethes House

cozinha e sala em open space.

Lethes House

W przypadku nowoczesnego domu, nietrudno było przewidzieć, że kuchnia jest częścią otwartej przestrzeni, która obejmuje również salon. W tym przypadku, te dwie strefy oddziela wyspa kuchenna. W salonie widzimy duże okno z widokiem na krajobraz, jednak z tego widoku możemy korzystać już będąc w kuchni. innym pozytywnym aspektem jest uzyskanie większej funkcjonalności jednej przestrzeni.

​Kominek

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Lethes House
Lethes House

Revestimento da parede da sala e recuperador de calor

Lethes House

W chłodniejsze dni również nie brakuje tu komfortu ponieważ w salonie znajdujemy kominek opalany drewnem, który doskonale ogrzewa dom. Ten obszar został zdominowany przez ciekawą teksturę na ścianie stworzoną za pomocą zestawienia różnych kolorów ziemi.

​Łazienka

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Lethes House
Lethes House

Casa de Banho (cabine de duche).

Lethes House

W łazience mamy bardzo nowoczesne wykończenia. Również tutaj mamy źródło naturalnego światła, co jest ogromnym atutem każdego pomieszczenia. Na tym zdjęciu widzimy prysznic i cudowne płytki na ścianie. Wystrój jest bardzo prosty i dominuje w nim beż w różnych odcieniach, co sprawia, że mamy przed sobą bardzo harmonijną i przyjemną przestrzeń.

​Nawet w łazience…

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Lethes House

Zwróćcie uwagę jak drewno zostało włączone w wystrój łazienki. Bez wątpienia, wnosi ono do pomieszczenia dużo komfortu i stylu. Szafa i umywalki są elementami bardzo nowoczesnymi, które doskonale pasują do przestrzeni.

​Instalacje sanitarne

Każdy szczegół został zaprojektowany ściśle według życzeń klienta, a nowoczesny styl aranżacji został utrzymany w całym domu, nawet w kwestii elementów sanitarnych. Wszystkie pomieszczenia domu są nowoczesne i niezwykle komfortowe.

​Proces budowy

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Lethes House
Lethes House

Estrutura

Lethes House

To zdjęcie przedstawia proces budowy, która trwała jedyne trzy i pół miesiąca – coś niesamowitego i jeden z celów klientów. Możemy tu zobaczyć jakich materiałów użyto, a drewno wykorzystano przede wszystkim na wyższym piętrze konstrukcji.

Bardziej podoba Wam się ten dom od wewnątrz czy z zewnątrz?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu