Jadalnie idealne do ucztowania w gronie najbiższych

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Jadalnie idealne do ucztowania w gronie najbiższych

A.D. A.D.
Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez Concept Eight Architects
Loading admin actions …

Każdy z nas lubi dobrze zjeść i wypocząć w towarzystwie najbliższych mu ludzi. Z tej potrzeby urodziła się idea jadalni, która stanowi miejsce spożywania posiłków, ale nie tylko. To także miejsce spotkań z rodziną i z przyjaciółmi, a przez to, pomieszczenie reprezentacyjne. To tutaj celebrujemy wszystkie święta, ważne daty czy jubileusze członków naszej rodziny. Dlatego właśnie powinniśmy zadbać, aby miejsce to miało odpowiedni klimat i było dopasowane do potrzeb naszych i naszych współbiesiadników.

Wspaniała, reprezentacyjna jadalnia może wyglądać bardzo różnorodnie, ważne jest to, aby była wygodna i komfortowa. O tym, jak czują się w niej nasi goście świadczy jej niepowtarzalny klimat i ciepła domowa atmosfera. Jeśli chcecie stworzyć takie miejsce w swoim domu, koniecznie zajrzyjcie na dół i zainspirujcie się wspaniałymi zdjęciami! 

Klasyczne z nowoczesnymi akcentami

Jak tutaj rześko i wesoło! Od razu można nabrać apetytu do jedzenia. Soczyste, wyraźne kolory tworzą bardzo optymistyczną i pozytywna aurę wokół stołu. Takie rozwiązanie to idealny wybór dla miłośników eklektyzmu. Jeśli chcecie zachować klasyczny styl, ale dodatkowo, podkreślić go dodatkami o nowoczesnym wydźwięku, możecie zaryzykować taką kombinację! 

Mieszanie stylów jest jak najbardziej wskazane. Tradycyjny stół drewniany o owalnym kształcie, klasyczne krzesła z lekko zwariowanym obiciem. Nie da się odmówić charakteru temu miejscu. Komfort i dobre samopoczucie jest tym, co można poczuć na stole.

Biały stół i kolorowe krzesła

Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez SOAP designs
SOAP designs

Venus Boardroom/Dining Table

SOAP designs

Zgadzacie się chyba ze stwierdzeniem, że stół musi być duży, by pomieścić wokół siebie wiele osób? Jego kształt warto dobrać do pomieszczenia, może być okrągły lub prostokątny. Ale to co liczy się naprawdę, podczas projektowania jadalni, to jej indywidualny styl. Dlatego niekoniecznie musicie wybrać identyczny komplet krzeseł zintegrowanych ze stołem, istnieją takie style jak vintage, retro lub industrialny, które pozwalają na połączenie różnych typów krzeseł, materiałów i tekstur.

Na zdjęciu ciekawe, bardzo energetyczne połączenie żywych kolorów krzeseł z białym stołem. Na tle biało-szarej aranżacji wnętrza, taka jadalnia stanowi promyk radości. 

Klasyczny wystrój

Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez Concept Interior Design & Decoration Ltd
Concept Interior Design & Decoration Ltd

Formal Dining Room, The Wilderness, Wiltshire, Concept Interior

Concept Interior Design & Decoration Ltd

Ponieważ nowoczesny styl nie musi zadowolić wszystkich, mamy coś dla miłośników tradycji – klasyczną super-jadalnię, która wyróżnia się eleganckimi, ciemnymi odcieniami ścian. Materiały wykorzystane do dekoracji są szlachetne, wykonane, z najwyższej jakości tkanin, ponadczasowe aby wytrzymać próbę czasu i służyć kolejnym pokoleniom. Wystrój przywołuje skojarzenia z dawnymi wiekami. A wisienką na torcie jest kominek, który roztacza wokoło przyjemne ciepło ognia. Zaprasza do siedzenia przy stole, zwłaszcza w zimowe dni!

Dla całej rodziny

Jeśli macie dużą rodzinę potrzeba Wam awaryjnych rozwiązań, które posłużą w razie inwazji gości. Gdy chcecie uczcić wyjątkowy dzień, i zaprosiliście dużo ludzi, sprawcie by wszyscy znajdowali się w jednym pomieszczeniu. Siedziska przy barze są jak najbardziej w porządku, część ludzi lubi jeść w takiej pozycji. Najważniejsze, że wszyscy jesteście razem! 

Architekci z CONCEPT EIGHT poszli o krok dalej, zaprojektowali przestrzeń zewnętrzną, która jest idealnie zintegrowana z salonem i jadalnią. Miejsca dla gości jest bardzo dużo, w dodatku może decydować czy siedzi w środku czy w ogrodzie. 

W bliskim sąsiedztwie salonu

Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez homify
homify

Sam's Creek

homify

Posiłek dobiega końca i to jest pewne, że zawsze znajdą się tacy, którzy chcą przejść do pokoju i oglądać telewizję lub przejść się na powietrze i już nie wrócić do stołu; Dzieci również nie posiadają zbyt wiele wolnego czasu, będą chciały uciekać do zabawy. W takich sytuacjach, nie ma nic lepszego jak posiadanie salonu zintegrowanego z jadalnią. Każdy znajdzie coś dla siebie, a impreza dalej się kręci! 

Wasze mieszkanie jest niewielkie, i niepokoicie się, że nie da się tam zaaranżować wygodnej jadalni? Spokojnie, i na to mamy sposoby!  6 pięknych jadalni idealnych do małych mieszkań

W której jadalni czulibyście się najlepiej jako goście? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu