Projekty,  Taras zaprojektowane przez meier architekten

Nowoczesny dom z niespodzianką

mszpakowska mszpakowska
Loading admin actions …

Kochamy niespodzianki! Szczególnie te, które pochodzą z rąk naszych genialnych architektów. Jednym z przykładów jest dom w Zurychu, który jest istnym cudem nowoczesności. Dom zaskakuje z zewnątrz, ale poczekaj, aż zajrzysz do środka!

Fasada

Ten dwupoziomowy dom dysponuje szarą fasadą opatrzoną w czyste linie i wąskie okna. Z zewnątrz może wydawać się, że to nic specjalnego, ale wnętrze Cię oczaruje!

Taras

Taras za domem to prawdziwa oaza spokoju. Jadalnia na świeżym powietrzu jest wspaniałym pomysłem, szczególnie biorąc pod uwagę okoliczności przyrody.

Wspaniały widok

Z tarasu rozpościera się piękny widok na okolicę, która zachwyca górami oraz pobliskim jeziorem.

Towarzystwo przyrody

Nie musimy daleko szukać, ale w tym domu chcemy korzystać z piękna przyrody. Wszystko co trzeba zrobić to wyjść na podwórko!

Jadalnia

To pomieszczenia to raj dla osób, które kochają spotkania z przyjaciółmi. Oprócz długiego stołu znajdziemy tutaj parapety przemienione w siedziska, które będą idealnym miejscem na popołudniową herbatę.

Kuchnia

Kuchnia wypełniona jest jasnymi meblami oraz kontrastującym, ciemniejszym drewnem. Duże okna pozwalają na oświetlenie pomieszczenia naturalnymi promieniami słońca.

Wejście do ogrodu

Z salonu łatwo może przenieść się do ogrodu. Jest to idealne miejsce dla miłośników odpoczynku, a domowa biblioteczka pozwoli cieszyć się towarzystwem ulubionych bohaterów.

Geometria

Podczas gdy reszta domu utrzymana jest w prostym stylu, w gabinecie znajdziemy odważny, geometryczny akcent, który pięknie ożywia pomieszczenie.

Sypialnia

Nie ma lepszego zakończenia dnia, niż wylegiwaniu się na łóżku. Królewskie łoże oraz bajeczny widok na pewno stanowią zaletę tej sypialni.

Własny wybieg

A jakby tego było mało, przy sypialni znajdziemy piękną garderobę!

Odwiedź również katalog: Zwyczajna kamienica o nadzwyczajnym wnętrzu!

Co powiesz o takiej architekturze? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Darmowa konsultacja

Znajdź inspirację do Twojego domu