Projekty,  Domy zaprojektowane przez Jane Thompson Architect

Dom rodzinny na dwóch piętrach, jakich mało

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dzisiaj prezentujemy Wam nowoczesny dom rodzinny wykonany z materiałów najwyższej jakości, o niezwykle prostej konstrukcji oraz ciekawej ergonomii. Na dwóch piętrach odnajdziemy wyjątkowe poczucie estetyki, gdzie rodzina może cieszyć się ciepłą atmosferą, naturalnym światłem oraz pięknym wnętrzem. Przekonajcie się sami!

Fasada

Fasada łączy w sobie interesujące materiały, emanując jednocześnie spokojem i elegancją. Kamień, drewno i cegła zostały połączone w wyrafinowanej koncepcji. Wejście zostało opatrzone dekoracyjnymi kamieniami, dzięki czemu otrzymujemy niezwykle spektakularny efekt. Cegły oraz płyty drewnopodobne pięknie komponują się z otaczającym krajobrazem, nawiązując do połączenia z naturą.

Z drugiej strony

Podczas gdy przednia część domu wydaje się być zamknięta, od strony ogrodu znajdziemy otwartą konstrukcją, zachwycającą licznymi przeszkleniami. Na całej wysokości okna rozciągają się zalewając dom naturalnym światłem. Nawet w piwnicy możemy zaadaptować pomieszczenia, które nie będą pozbawione promieni słonecznych.

Korytarz

Korytarz w tym domu zachwyca piękną klatką schodową. Drewniane stopnie doskonale łączą się z całą koncepcją domu i tworzą intymną atmosferę. Otwarta struktura pozwala połączyć przestrzeń, dzięki czemu wnętrze wydaje się być jeszcze bardziej nakierunkowane na rodzinę.

Schody wewnętrzne – 10 nowoczesnych przykładów!

Kuchnia

kuchni znajdziemy drewno oraz wyrafinowaną kolorystykę. Ciemna podłoga doskonale kontrastuje z jasnymi meblami tworząc przytulne wnętrze. Wiszące lampy zapewniają odpowiednie oświetlenie oraz gwarantują przyjemną atmosferę w ciepłych barwach.

Łazienka

łazience często możemy narzekać na brak naturalnego światła. Jednak w tym pomieszczeniu możemy cieszyć się kąpielą w promieniach słonecznych. Białe kolory sprawiają, że łazienka wydaje się być dużo bardziej przestronna. Marmurowa podłoga podkreśla elegancki charakter domowego SPA.

Salon

Salon pokazuje, że pozostałe pomieszczenia są urządzone w tym samym stylu, przepełnionym intensywnymi kolorami i nowoczesnym designer. Ciemne drewno nadaje wyrafinowania, a jasne akcenty tworzą doskonały kontrast.

Chciałbyś mieszkać w takim miejscu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu