Projekty,   zaprojektowane przez XL Pools Ltd

Jak stworzyć basen w pięciu krokach?

mszpakowska mszpakowska
Loading admin actions …

Nie, to nie żart. Używanie prefabrykatów podczas budowy domu jest co raz bardziej powszechne, również ze względu na możliwość zaoszczędzenia pieniędzy, ale również ze względu na tempo powstawania konstrukcji.

Jeśli jesteś fanem pluskania się w wodzie podczas letnich upałów, mamy dla Ciebie prosty przepis na stworzenie swojego prywatnego basenu w przydomowym ogródku.  Spójrz jak łatwo możesz cieszyć się własnym akwenem w zaledwie jeden dzień!

Przygotowanie terenu

Po pierwsze ważne jest dobranie rozmiaru basenu do przestrzeni ogrodowej, jaką dysponujemy. Następnie możemy zabrać się do prac koparką oraz ubijania ziemi.

Przenoszenie

Przenoszenie misy basenowej powinno odbywać się pod nadzorem i z wyjątkową ostrożnością. Solidna ciężarówka to dobry środek lokomocji do transportu basenu.

Instalacja

Żuraw jest niezbędnym narzędziem do dopasowania basenu z wykopanym dołem. Musimy pamiętać o dokładności, aby nie było problemów z instalacją systemu wodnego.

Poziomowanie i korekty

Następnie musimy pamiętać o odpowiednim dopasowaniu i wyrównaniu terenu oraz basenu. Należy dołożyć wszelkich starań, aby nie zniszczyć całej konstrukcji.

Elektryka

Dla względów bezpieczeństwa, pompa wodna powinna być umiejscowiona w odosobnionym miejscu.

Efekt finalny

W końcu możemy zaprezentować Wam wspaniały efekt instalacji basenu! Duży, piękny basen został zainstalowany w zaledwie jeden dzień. Prefabrykowane elementy nie przeszkodziły w dopasowaniu designu do własnego charakteru.

Dowiedz się więcej o basenach ze stali nierdzewnej!

Myślisz, że baseny to dobre rozwiązanie w polskich warunkach?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Darmowa konsultacja

Znajdź inspirację do Twojego domu