9 fantastycznych domów za mniej niż 500.000zł

Luiza Sadowska Luiza Sadowska
homify
Loading admin actions …

Na co możemy sobie pozwolić mając do wydania 150 tysięcy złotych? Może to być malutkie mieszkanie gdzieś w dużym mieście, a może – sporych rozmiarów dom! Sprawdźcie, jakie posiadłości możecie mieć pod klucz za mniej niż 150.000zł.

Klasyczny dom rodzinny

Ten dom ma w sobie wszystko: kilka sypialni, sporą kuchnię i salon,  ogromny taras, strych, garaż. Jego powierzchnia to 230 metrów kwadratowych.

Tradycyjny dom dla całej rodziny

Projekt: Dom w brunerach homify projekt domu,projekty domów,ARCHON+,dom,ARCHON

127 metrów kwadratowych, do tego garaż i kotłownia – wszystko w wygodnym, przestronnym układzie. Dom został wykonany pod klucz.

Nowoczesny dom dla rodziny

Ten dom ma powierzchnię 153 metry kwadratowe, do tego garaż i kotłownia. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie, zaś na dole pokój dzienny, kuchnia i domowe biuro. Kształt domu jest asymetryczny, zaś tarasy z różnych stron przyciągają naszą uwagę – całość wykonana pod klucz.

Energooszczędny

Oto całkiem sporych rozmiarów dom – ma aż 172 metry kwadratowe, czyli więcej niż poprzednie domy, które mogliśmy oglądać w tym katalogu inspiracji. Został zaprojektowany w sposób nowoczesny i energooszczędny, ale jednocześnie prezentuje się prosto i schludnie.

Niski, ale ogromny

Projekt: Dom w tawułach (G2) homify projekt domu,projekty domów,ARCHON+,dom,

Ten nowoczesny dom ma cztery sypialnie, garaż, stylowy salon, kuchnię i jadalnię, a każdy pokój mieści oddzielną niszę z panoramicznymi oknami.  Powierzchnia całkowita domu z garażem i kotłownią – około 200 metrów kwadratowych.

Futurystycznie

Ta posiadłość ma zaledwie 120 metrów, ale całość prezentuje się przestronnie – mamy tu panoramiczne okna, które pozwalają na optyczne powiększenie przestrzeni.

Eko-miniamlizm

Zadaszony taras przy sypialni homify Nowoczesne domy Szary taras,dom,elewacja,wypoczynek

100 metrów kwadratowych, okna wielkoformatowe, prosta architektura, ekologiczne materiały, energooszczędne rozwiązania i minimalistyczna aranżacja – czego chcieć więcej? Ten domek kosztuje ok. 150.000 pod klucz.

Nowocześnie i stylowo

Ta willa jest nieco pokaźniejsza niż poprzednie projekty – do tego wielkoformatowe okna, ogromny taras i jeszcze większy balkon, a w środku króluje przestrzeń!

Przestronnie i elegancko

HomeKONCEPT 34 homify HomeKONCEPT, Projekty Domów Nowoczesnych

Za niecałe 500.000 możemy mieć taką posiadłość – przestronną, elegancką, a nawet z kominkiem w salonie! 

Szukacie innych pomysłów na nowoczesny dom? Sprawdźcie w tym artykule: Jednopiętrowe domy marzeń.

W którym domu chcielibyście zamieszkać?

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu