Piękny domek w nowoczesnym stylu

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Piękny domek w nowoczesnym stylu

Luiza Sadowska Luiza Sadowska
Projekty,  Domy zaprojektowane przez Chevallier Architectes
Loading admin actions …

Oto domek Piolet, imponujące osiągnięcie jednego z naszych ekspertów, CHEVALLIER Architects, którzy postawili na nowoczesność w samym sercu gór. Jest to jeden z wyróżnionych domów w roku 2014 przez Wall Street Journal – musimy się mu przyjrzeć! 

Renaud Chevallier musiał wybrać: czy zniszczyć stary dom czy podjąć się renowacji. Wyzwanie było ogromne, ale oto zapierający dech w piersiach rezultat, który jest nowoczesny, ale jednocześnie idealnie wtapia się w alpejski krajobraz. Sprawdźcie sami!

Olśniewająca panorama

Tylko spójrzcie! Krajobraz razem z domem wygląda po prostu rewelacyjnie. Dom, chociaż jest nowoczesny, to świetnie współgra z widokiem. Do tego delikatnie przypomina wierzchołki gór piętrzących się w dali. Któż nie chciałby tu zamieszkać?

Sypialnia

Idealnie symetryczna sypialnia z widokiem na las i zaśnieżone podwórze. Urok i klasa w kształcie piramidy. Pomieszczenie wykończone drewnem i naturalnymi materiałami, ale w nowoczesnym wydaniu – dodatkowe oświetlenie sufitowe wieczorem podkreśla atmosferę tego miejsca.

Łazienka

W łazience dominuje biel, która tworzy wrażenie czystości i  przejrzystości. Przestrzeń została podzielona na dwie – jedną z widokiem na okolicę i drugą bardziej intymną po drugiej stronie umywalki z lustrem.

Salon

Ogromny salon z oknami wielkoformatowymi, wypełniony bielą i naturalnym światłem to miejsce w którym aż chce się przebywać! Do kontrastu dodana została czerń, która podkreśla surowy, nowoczesny design. Jest to tak naprawdę ogromna strefa dzienna, która sprzyja wieczorom w rodzinnym gronie lub wraz ze znajomymi.

Tajne przejście?

Ukryte przejście do piwnicy to coś niestandardowego! Na dół prowadzą nas drewniane schody, co znajdziemy w środku?

Wisienka na torcie

Wow! W piwnicy mamy prawdziwą strefę komfortu – wygodne fotele, czerwony dywan i zestaw kina domowego. Wystarczy włączyć ulubiony film i możemy odpłynąć w świecie relaksu!

Inny przykład nowoczesnego domu w górach znajdziecie w tym artykule: Nowoczesny dom w górach.

Chcielibyście spędzić ferie w takim domku?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu