Projekty,  Małe sypialnie zaprojektowane przez INT2architecture

7 najmodniejszych kolorów na 2017

Luiza Sadowska Luiza Sadowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Jeśli szukacie trendów na rok 2017 w aranżacji wnętrz, to dobrze trafiliście. Kolory to dominujący czynnik wpływający na zmianę aranżacji. Na jakie barwy i odcienie powinniśmy zwrócić uwagę ? Co wypadnie z obiegu i pozostanie tylko wspomnieniem, a co podbije nasze serca w nadchodzącym roku? Sprawdźcie sami!

1. Ciemny odcień niebieskiego z domieszką czerni

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Wools of New Zealand
Wools of New Zealand

Fabulous colour Diamond

Wools of New Zealand

W tym roku królować będzie mikstura niebieskiego i czerni dająca w efekcie taki przytłumiony, ciężki kolor. Jednak w połączeniu z bielą, która stanowi zdecydowany kontrast – wygląda klasycznie i eklektycznie.

Nie wiecie, jak zabrać się za malowanie? Przeczytacie o tym tutaj: Jak malować ściany? Krok po kroku.

2. Neutralnie w szarościach

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Maison Noblesse
Maison Noblesse

Neutral lounge with a touch of colour

Maison Noblesse

Szary będzie zdecydowanie dominującym kolorem w nadchodzącym roku! Elegancja, wdzięk, łatwość w kombinacji z innymi kolorami! Jednak to nie jedyny kolor na który zwrócimy uwagę w sezonie 2017. Oprócz szarości eksponowany będzie niebieski i klasyczna, optycznie powiększająca wnętrze biel.

3. Nieco jaśniej w odcieniach błękitu

Pierwsze dwa przykłady mogą być przytłaczające – szczególnie w połączeniu. Dlatego jeśli chcecie czegoś jaśniejszego, ale równie eleganckiego, po prostu sięgnijcie po nieco przytłumiony odcień niebieskiego. Wygląda spektakularnie!

4. Wiele kolorów jednocześnie

Przytłumione, ciemniejsze kolory nie są jedynym trendem w 2017 roku. Chociaż barwy nie są wyraziste i pełne energii, to dodają tej kuchni uroku. W ten sposób możemy mieć ciekawe wnętrze, które nie pochłania naszej uwagi, ale jest interesujące pod względem estetyki.

5. Kwiaty na ścianach

Projekty,  Ściany zaprojektowane przez Rebel Walls
Rebel Walls

Lily Pond

Rebel Walls

Świetnym sposobem na przejście od pasywnych, biernych kolorów do żywszych, jest wzorzysta tapeta. W tym roku tapety będą podbijać nasze ściany na nowo! Zamiast jednego koloru mamy kilka, delikatnie ze sobą zlanych barw.

6. Pełnia energii na zewnątrz

Do tej pory zajmowaliśmy się ścianami głównie we wnętrzu domu, jednak nie zapominajmy o tym, jakie możliwości mamy na zewnątrz. Czyż ten energetyczny kolor nie uzupełnia się w idealny sposób z naturalną zielenią bujnego drzewa w ogrodzie?

7. Optymistyczna żółć

Na sam koniec zostawiliśmy nie lada zaskoczenie. W tym sezonie delikatna żółć będzie uzupełnieniem naszego domu, jeśli poszukujemy w nim energii, optymizmu i radości. Świetnie sprawdzi się w kuchni, jak również w łazience – w połączeniu z bielą.

Który kolor podoba się Wam najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu