Mieszkanie niczym zamek!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Mieszkanie niczym zamek!

Aśka Warchał Aśka Warchał
Projekty,   zaprojektowane przez Murat Aksel Architecture
Loading admin actions …

Spotkaliście się kiedyś z powiedzeniem: Mój dom moim królestwem? Projektując to mieszkanie… . architekci wnętrz wzięli je sobie do serca. Wspaniałe wnętrza przypominają bowiem zamkowe komnaty pełne mebli oraz dekoracji najwyższej klasy.

Czeka na nas dzisiaj wirtualny spacer po pomieszczeniach zaprojektowanych przez tureckie studio Vavien İç Mimarlık. Będzie na co popatrzeć…

Zapraszamy!

Wejście godne pałacu

Tradycyjnie rozpoczynamy nasz spacer od przekroczenia progu apartamentu. Czeka tutaj na nas nie przedpokój ale prawdziwy hall wejściowy. Stanowi on centrum komunikacyjne, ale bardziej niż jego funkcjonalność interesują nas niesamowite dekoracje. Kryształowy żyrandol oraz ogromne lustra podwieszone na suficie prezentują się wręcz ekstrawagancko…

Meble nadają ton

Fryzowane nogi mebli pomalowane na biało – wydawać by się mogło, że to szczegół, jednak to on decyduje o charakterze całej przestrzeni. Meble dobrej jakości zawsze będą cieszyć oko. W tym salonie szczególnie zwróćmy uwagę na stolik kawowy o przeszklonym blacie.

Hojne przeszklenia

Nic tak nie uszlachetnia wnętrza jak naturalne światło. Jeśli tylko mamy taką możliwość, postarajmy się o przeszklenie jak największej ilości płaszczyzn. Tutaj wykorzystano drzwi prowadzące na taras. Dzięki temu zabiegowi przestrzeń mieszkalna jest nie tylko rozświetlona, ale i powiększona – granice pomiędzy wnętrzem a zewnętrzem zacierają się.

Biała jadalnia pełna stylu

Kontynuujemy nasz spacer i przechodzimy do nowoczesnej jadalni. Warto zwrócić uwagę na ciekawe krzesła o intrygujących oparciach, w których projekcie wykorzystano metalową siatkę. Nawiązanie do czasów rycerstwa?

Naturalne światło i posadzki z marmuru

Ta wizualizacja uwidacznia, jak istotne jest projektowanie całościowe mieszkania. Nie możemy skupiać się tylko na każdym pomieszczeniu z osobna, trzeba stale mieć na uwadze, w jaki sposób przestrzenie będą łączyć się ze sobą. W tym przypadku naturalne światło z ogromnego okna wpada do jadalni lecz przepływa wprost do kuchni, ślizgając się po polerowanej, marmurowej posadzce.

Luksusowa toaleta

Na koniec wizyta w toalecie przeznaczonej dla gości. Chociaż tutaj również spotkamy się z ograniczoną paletą barw, to nie ma wątpliwości, że weszliśmy do luksusowej łazienki. Orientalne ułożenie płytek to ciekawy i ekonomiczny pomysł na oryginalną dekorację z płytek ceramicznych.

Zastanawiacie się, jak stylowo urządzić miejsce, do którego nawet król chodził piechotą? Koniecznie zajrzyjcie do tego artykułu: 7 ciekawych pomysłów na aranżację toalety.

Chcielibyście tutaj zamieszkać?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu