Bajeczna przemiana zaniedbanego ogrodu

mszpakowska mszpakowska
Taras z drewna Garapa. Realizacja w Wałbrzychu., PHU Bortnowski PHU Bortnowski
Loading admin actions …

Każdy dom powinien posiadać piękny ogród. A co jeśli dookoła posiadłości panuje niewyobrażalny chaos? Czekać do wiosny, czy może działać natychmiast, aby stworzyć doskonałe miejsce?

Dzisiaj pokażemy Wam przemianę kamiennej pustyni w doskonały taras. Za dotknięciem magicznej różdżki naszych architektów, otrzymaliśmy wspaniałe miejsce do cieszenia się pięknem ogrodu. Chodź z nami i bądź świadkiem tej cudownej przemiany!

Przed: bałagan

To oczywiste, że sama budowa domu jest niezmierzonym wysiłkiem. Nie można jednak spoczywać na laurach i zadbać o przestrzeń dookoła posiadłości. Ogród powinien zachwycać i cieszyć nasze oczy, kiedy wyglądamy przez okno.

Przed: smutny krajobraz

Chciałbyś mieć taki widok ze swojego salonu? Oczywiście, że nie! Kto chciałby spędzać czas w takim miejscu?

Największym atutem tego ogrodu jest jego przestrzeń. Sąsiadujące drzewa mogą zaoferować wiele możliwości.

Jeśli nie wiesz jak zabrać się za aranżację ogrodu, zdecyduj się na współpracę z architektami krajobrazu.

Po: drewniany pokład

Wszystko zaczęło się od stworzenia drewnianego tarasu. Nawet w tym stanie ogród przestaje straszyć, nabierając zachęcających kształtów. W przyszłości drewniany pokład będzie doskonale łączył się z soczystym trawnikiem, dając wspaniały ogród, w którym cała rodzina chętnie spędzi popołudnie.

Po: zaskakujący efekt

Tak ogród prezentuje się po rozłożeniu murawy. Gotowe rolki trawy do doskonałe rozwiązanie, gdyż nie będziesz musiał czekać na wykiełkowanie źdźbeł. Ponadto, taki trawnik gwarantuje jednolity wzrost, dzięki czemu ogród będzie prezentował się wyśmienicie.

Z tej perspektywy widzimy piękne dopasowanie murawy oraz tarasu. Jedyne co możemy teraz zrobić, to pozazdrościć gospodarzom tego domu, którzy będą mogli cieszyć się poranną kawą w takim miejscu

Po: mini ogródek

Tutaj mamy dla Was ciekawe wykończenie tarasu. Klomb osadzony na platformie, wypełniony białymi kamieniami, doskonale kontrastuje z drewnem, tworząc wspaniała ozdobę tarasu.

W pełnej krasie

Na koniec zachowaliśmy ogólny pogląd na ogród. Szeroki, zielony trawnik oraz białe ogrodzenie to doskonałe miejsce dla rodziny z dziećmi oraz dla domowych zwierzaków. Życzymy właścicielom, aby to miejsce służyło im jak najlepiej, a piękno ogrodu zachwycało każdego dnia!

19 zachwycających ogrodów: po ich obejrzeniu natychmiast naprawisz swój!

Co powiesz na poranną kawę w takim ogrodzie?

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu