| homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Prosty dom o eleganckim wnętrzu

mszpakowska mszpakowska
Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez DG Construction
Loading admin actions …

Dzisiaj prezentujemy Wam dom o prostym, zwyczajnym wyglądzie. To typowy dom z Tajlandii, jakie można znaleźć na przedmieściach. Jednak jego wnętrze to prawdziwy kunszt i niesamowita praca architektów. Przekonaj się na własne oczy!

Parterowy dom z cementu

Dom położony jest pomiędzy dwiema ulicami. Dookoła znajduje się przestronny ogród, zachęcający swą zielenią. Wewnątrz znajdziemy sypialnie domowników, salon, łazienkę oraz kuchnię. Rozkładowy układ to idealne rozwiązanie dla rodziny.

Elegancki minimalizm

Po wejściu do domu zastaniemy przytulny salon połączony z jadalnią, wypełniony ciemnym drewnem oraz czarną, skórzaną sofą. Przestronna jadalnia pomieści całą rodzinę, dzięki czemu można cieszyć się wspólnymi posiłkami. Solidny stół z naturalnego drewna doskonale kontrastuje z jasnym marmurem.

Jadalnia

Z tej perspektywy możemy zobaczyć dekoracje jadalni, które nawiązują do stylu kolonialnego. Obrazy oraz rzeźby doskonale pasują do drewnianych mebli.

Sypialnia

Podczas gdy w salonie dominowały jasne kolory, w sypialnie napotkamy szarość, brąz i czerń, które jednak pięknie kontrastują z białymi elementami. Naturalne światło sprawia, że pokój nie jest przytłoczony ciemnymi barwami, lecz staje się przytulny i zachęca do ucięcia sobie drzemki. Takie zestawienie kolorów sprawia, że wnętrze nabiera głębokiego, ponadczasowego wymiaru. Aranżacja sypialni doskonale łączy się z kulturą afrykańską.

Łazienka

W  łazience spotkamy płytki w odcieniach jasnej szarości. Doskonałym rozwiązaniem jest obecność zarówno wanny jak i prysznica, dzięki czemu można cieszyć się szybkim odświeżeniem, jak i długą, relaksującą kąpielą. Przeszklony prysznic gwarantuje odpowiednią ilość promieni słonecznych, przez co łazienka wydaje się dużo jaśniejsza.

Kuchnia

kuchni sąsiadującej z salonem znajdziemy jasne barwy. Doskonałym pomysłem jest mini bar znajdujący się po prawej stronie, przez co możemy zwiększyć powierzchnię użytkową. Jasne kolory sprawiają, że kuchnia wydaje się być niezwykle przytulna i zachęcająca do pichcenia domowych obiadów.

Zapraszamy Cię również na wycieczkę do przytulnego domu o ponadczasowym uroku!

Co sądzisz o takiej grze kolorów?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu