Projekty,  Salon zaprojektowane przez SuMisura

Nudne mieszkanie nabiera nowoczesnego charakteru – pomysł wart skopiowania

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Jeżeli Twoje wnętrza przypominają mieszkanie babci, są ciemne i staromodne i nie zaspokajają już Twoich potrzeb, nadszedł czas na zmianę. Być może brakuje Ci pomysły na efektowny remont- pomocą służyć będzie ten Katalog Inspiracji. Pokażemy transformację mieszkanie, które odzyskało charakter i dawną świetność. Obejrzyj z nami zdjęcia przed remontem i po nim!

Projekt

Projekty,   zaprojektowane przez SuMisura
SuMisura

Pianta progetto

SuMisura

Celem projektantów było unowocześnienie wnętrz i zwiększenie ich funkcjonalności. Projekt zakładał zatem wyburzenie ściany pomiędzy kuchnią a salonem, co pozwoliło na powiększenie obszaru strefy dziennej. Kuchnię przeniesiono w miejsce, które wcześniej służyło jako domowy gabinet. Ten z kolei zlokalizowano obok nowej kuchni.

Przed: nudna kuchnia

Projekty,   zaprojektowane przez SuMisura
SuMisura

cucina prima

SuMisura

Kuchnia z całą pewnością nie wyróżniała się niczym specjalnym, jeżeli chodzi o jej aranżację i wyposażenie. Choć meblom nie można było odmówić funkcjonalności, to jednak całość prezentowała się sztampowo i wypadała blado.

Przed: łazienka

Projekty,   zaprojektowane przez SuMisura
SuMisura

bagno prima

SuMisura

Tak jak i w pozostałych pomieszczeniach, tak i tutaj aranżacja wprawiała w przygnębienie. Nijakie meble, nudne materiały wykończeniowe i sztampowa kolorystyka składały się na całość, która aż prosiła się o zmianę.

Przed: staromodna jadalnia

Projekty,   zaprojektowane przez SuMisura
SuMisura

soggiorno prima

SuMisura

Tak wyglądała jadalnia przed remontem. Jej aranżacja skupiała się wokół ciężkich, drewnianych mebli ustawionych na tle nudnych, białych ścian. Nie tylko elementy wyposażenia, ale i materiały wykończeniowe emanowały urokiem minionych dekad.

Po: jasno i przestronnie

Po remoncie klimat we wnętrzach diametralnie się zmienił. Tym, co od razu zwraca uwagę, jest efekt przestronności i jasność w pomieszczeniu. Duże okno pozwala naturalnemu światłu na swobodny dostęp, a jasna kolorystyka potęguje wrażenie jasności. Meble o klasycznym designie płynnie łączą się z bardziej współczesnymi elementami wyposażenia, składając się na eklektyczną, ale elegancką całość.

Po: strefa dzienna

Nie wszystkie stare elementy wyposażenia zostały usunięte. Niektóre z nich zachowano, starając się wpisać je w nowoczesną aranżację wnętrz. Na otwartą strefę dzienna w nowej odsłonie składa się klasyczna jadalnia, współcześnie wyposażony salon oraz wygodna kuchnia. Tę od salonu oddziela praktyczny panel, w który wbudowano regały na książki oraz miejsce na telewizor.

Po: nowoczesna kuchnia

Kuchnia jest mała, ale dobrze zorganizowana. Meble ustawiono po obu jej stronach. Zabudowa jest nowoczesna i elegancka- nie można odmówić jej także funkcjonalności. Czarno-biała kolorystka wnętrza gwarantuje jego ponadczasowy charakter.

Po: gabinet

Domowy gabinet wyposażono praktycznie, czyniąc z niego wygodną przestrzeń do pracy. Jasne kolory mebli oraz naturalne drewno jako materiał wykończeniowy składają się na przyjemne, współczesne wnętrze.

Po: łazienka

Także i łazienka przeszła diametralną metamorfozę. Kafelki na ścianach zastąpiono wodoodporną farbą, a te na podłodze wymieniono na wielkoformatowe, modne płytki. Nowe meble odznaczają się elegancją i współczesnym designem. Efekt glamour osiągnięto dzięki srebrzystej mozaice, którą wyłożono obszar ściany pod lustrem.

Tak urządzone mieszkanie jest zarówno modne, stylowe, jak i praktyczne. Zapewnia wygodne lokum dla pary lub niewielkiej rodziny.

Jakie są Wasze wrażenia?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu