DOM W LESIE, PL+: styl , w kategorii Domy zaprojektowany przez PL+sp. z o.o.

6 wspaniałych domów z płaskim dachem

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Domy z płaskim dachem są rzadziej wybierane przez inwestorów, jednak mimo wszystko po latach wracając do łask. Płaski dach to główny wyznacznik podążania za nowoczesnymi trendami, dlatego jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą być na czasie. Główną zaletą takiego budownictwa jest fakt, że możemy wykorzystać całą powierzchnię najwyższej kondygnacji, bez zbędnego tracenia przestrzeni na skosy. Dach możemy przekształcić w taras lub ogród, który będzie odizolowany od spojrzeń sąsiadów.

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was sześć propozycji domów z płaskimi dachami, pochodzących od polskich projektantów! Zapraszamy!

1. Luksusowa willa

Projekt: Dom w borrago (G): styl , w kategorii  zaprojektowany przez ARCHON+ PROJEKTY DOMÓW
ARCHON+ PROJEKTY DOMÓW

Projekt: Dom w borrago (G)

ARCHON+ PROJEKTY DOMÓW

Na pierwszy ogień wybraliśmy dla Was dom, który dostarczy wszystkich przyjemności każdemu wielbicielowi luksusu. Na zdjęciu możemy zauważyć dwie wysokości domu, niższą na wewnątrz oraz wyższą w głębi. Jest to doskonałe rozwiązanie na stworzenie dwóch części domu. W części parterowej możemy zaaranżować otwartą przestrzeń, która połączy salon, kuchnię oraz jadalnię. W części z kondygnacją możemy stworzyć przestrzeń prywatną, gdzie znajdą się sypialnie wszystkich członków rodziny.

2. Idealny dla rodziny

Parterowy dom to doskonałe miejsce dla osób, które kochają domy rozkładowe. Dzięki płaskiej konstrukcji dachu otrzymujemy jednorodną bryłę, która pięknie wkomponuje się w krajobraz. Spójrz tylko na ten dom oraz otaczający go ogród! Ogromny taras pozwoli cieszyć się chwilami w promieniach słońca. Zadaszona część z kącikiem poświęconym relaksowi, to doskonałe miejsce na posiłki z rodziną oraz wieczory z przyjaciółmi.

3. Safe house

Ten projekt skradł nasze serca. Betonowa konstrukcja wydaje się być surowa, jednak w rzeczywistości jest to idealne miejsce dla rodziny. Betonowe okiennice sprawią, że podczas wyjazdów nasze skarby będą wyjątkowo bezpieczne, a odpowiednie przeszklenia dostarczą optymalnej ilości światła, podczas codziennego użytkowania. Szary beton sprawia, że dom jest wyjątkowo nowoczesny i wpisuje się idealnie w najnowsze trendy.

4. Połączenie materiałów

DOM W LESIE, PL+: styl , w kategorii Domy zaprojektowany przez PL+sp. z o.o.
PL+sp. z o.o.

DOM W LESIE, PL+

PL+sp. z o.o.

Kolejna propozycja to dom dla miłośników natury. Drewno oraz cegła to idealne połączenie, które doskonale wygląda. Dodatkowym atutem jest fakt, że oba materiały są bardzo proste w konserwacji i na pewno posłużą nam przez długie lata. Należy jednak pamiętać, aby drewno ochronić specjalnym impregnatem.

5. Jasna bryła

uA22: styl , w kategorii  zaprojektowany przez uArchitekta

Dom w stylu Bauhaus to idealne propozycja dla osób, które chcą wybudować dom na przedmieściach. Tamtejsze tereny dostarczają większej przestrzeni ogrodowej, dlatego możemy stworzyć dom przyjazny dla rodziny. Jasne kolory elewacji sprawiają, że dom od razu nabiera przytulnej atmosfery. Na szczególną uwagę zasługuje również taras osłonięty pergolą, który uchroni nas przed wścibskimi spojrzeniami sąsiadów podczas weekendowego relaksu.

6. W zimowej scenerii

Dom Tetris: styl , w kategorii  zaprojektowany przez Kameleonlab.
Kameleonlab.

Dom Tetris

Kameleonlab.

Drewniany dom to spełnienie marzeń dużej części z nas. Co raz częściej odchodzi się od typowych domów z bali, na rzecz prostych konstrukcji obłożonych naturalnym drewnem. Spójrz tylko na ten wspaniały dom! Warto w tym przypadku przemyśleć delikatny skos, który ułatwi odprowadzanie wody deszczowej oraz śniegu. Drewniana konstrukcja idealnie pasuje do działki, która otoczona jest drzewami lub jest usytuowana w pobliżu niewielkiego lasu. W ten sposób otrzymamy doskonałe połączenie z naturą.

Odwiedź z nami Fantastyczny dom jednorodzinny w stylu Bauhaus!

Co sądzisz o domach z płaskimi dachami?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu