Dom rodzinny, w którym każdy chciałby mieszkać | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Dom rodzinny, w którym każdy chciałby mieszkać

Luiza Sadowska Luiza Sadowska
Klasyczne domy od Thoma Holz GmbH Klasyczny
Loading admin actions …

Standardy dotyczące budowania domów jednorodzinnych znacznie wzrosły w ostatnich latach. Dotyczy to również domów na wynajem – preferujemy zapłacić więcej, ale mieć odpowiedni metraż, estetyczne wykonanie i ekologiczne materiały. W tym artykule przyjrzymy się projektowi stworzonemu przez austriacki zespół architektów.

W jedności z naturą

Thoma Holz to dobrze znany zespół, który tworzy budynki przyjazne dla środowiska. Patrząc na ten dom jednorodzinny widzimy sporych rozmiarów posiadłość, która mimo to wygląda prosto, klasycznie i jednocześnie nowocześnie. Drewniane panele dodają rustykalnego charakteru. Dodatkowo całość podkreślona jest przez nieprzystrzyżony trawnik – wygląda swojsko, prawda?

Ekologicznie i w zieleni

Cały dach został pokryty panelami słonecznymi, dzięki którym przetworzona zostanie naturalna energia z promieni słonecznych, dodatkowo w budowie zostały wykorzystane naturalne materiały ze szczególnym uwzględnieniem drewna. Jednak naszą uwagę zwraca przede wszystkim ten naturalny trawnik, który przypomina wiejskie podwórka.

W drewnie

Wnętrze jest całkowicie oddane drewnu – pokrywa ono każde pomieszczenie tego domu, jednak na ścianach znajduje się inny rodzaj drewna niż na podłodze, czy suficie. 

Na tym zdjęciu widzimy salon, który jest przestrzenią dla całej rodziny – w tym miejscu można odpocząć i zrelaksować się z najbliższymi.

Jeszcze więcej drewna

Chociaż wspominaliśmy już, że całe wnętrze jest pokryte drewnem, to warto dodać, że jest to drewno pozyskane z lasów z danego regionu w którym znajduje się dom.

Wykończenie najlepszej jakości

Jak widać wykończenie jest na najwyższym poziomie. Spójrzmy tylko na te schody, które prowadzą z salonu na piętro, gdzie znajdują się sypialnie.

Szukacie czegoś bardziej nowoczesnego? Sprawdźcie ten dom: Nowoczesny dom jednorodzinny.

Nieco koloru

Chociaż przywyknęliśmy do brązowych odcieni naturalnego drewna, to w łazience architekci postawili na kolorystyczną innowację. Zamiast brązu, mamy tutaj odcień grafitu połączony z przyciemnioną czerwienią – przypomina kolory stosowane np. w niektórych saunach i centrach spa.

Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu