Przed i po, czyli o tym, jak w prosty sposób stać się właścicielem nowego mieszkania | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Przed i po, czyli o tym, jak w prosty sposób stać się właścicielem nowego mieszkania

homify.Pl homify.Pl
Nowoczesny korytarz, przedpokój i schody od Karin Armbrust - Home Staging Nowoczesny
Loading admin actions …

W niniejszym Katalogu Inspiracji prezentujemy Wam mieszkanie, które – dzięki dodaniu lub wymianie mebli – zyskało całkiem nowe oblicze. Meble i inne dekoracje odgrywają w każdym mieszkaniu niebagatelną rolę, gdyż nie tylko podnoszą komfort życia domowników, ale przede wszystkim wpływają na cenę nieruchomości w przypadku jej sprzedaży. Spójrzmy, w jaki sposób zmieniono wspomniane mieszkanie!

Przed: pusta przestrzeń z dużym potencjałem

Na załączonym zdjęciu widzimy przestrzeń z dużym potencjałem, jednak w chwili wykonania ujęcia martwą i bez życia. Białe ściany idealnie komponują się z drewnianą podłogą w naturalnych odcieniach, a to już znacząca podstawa do wszelkich dalszych posunięć architektonicznych.

Po: nowoczesna sypialnia

Pokój zdominowało piękne i komfortowe małżeńskie łoże. To niesamowite, jak niektóre meble, czy dodatki są w stanie stworzyć romantyczną atmosferę w pomieszczeniu! Wiszącą lampę kolorystycznie dopasowano do drewnianej podłogi. Łóżko ma prostą konstrukcję, ale mnogość pastelowych odcieni sprawia, że nie można oderwać od niego wzroku.

Przed: pusty korytarz

Korytarz prowadzący prosto do salonu był całkowicie pusty i w jego obrębie wiało nudą. Należało go koniecznie ożywić i uczynić nietrywialnym!

Po: nowy korytarz

Oczywiście, zgodnie ze stylem dominującym w całym mieszkaniu, korytarz urządzono przy pomocy prostych i zarazem pięknych elementów. Duże, horyzontalne lustro rozciąga się prawie na całej długości jednej z korytarzowych ścian. Uroku pomieszczeniu dodają również niewielkie, okrągłe maty podłogowe.

Kuchnia

kuchni można zajrzeć do salonu przez otwór przypominający okno. Trzeba przyznać, że jest to ciekawe i oryginalne rozwiązanie, które w pojedynkę – bez pomocy salonu i korytarza – niestety nie zabijało obecnych niegdyś w mieszkaniu nudy i chłodu.

Po: w salonie

W tym niezwykłym salonie ciepłe odcienie zmieszano z delikatnymi akcentami świetlnymi. Kontrastu, jaki otrzymano zestawiając ze sobą naturalny kolor drewna podłogowego i ciemną barwę sofy oraz stołu, nie da się wręcz nie kochać! Przestrzeń prezentuje się bardzo elegancko. Prostota wcale nie musi być nudna!

Szczegóły

W prezentowanym salonie na szczególną uwagę zasługuje kilka szczegółów, które w pojedynkę nie miałyby wielkiego znaczenia, a które wspólnie tworzą niepowtarzalną przestrzeń. Wśród nich są między innymi: kolorowe poduszki, narzuta oraz dekoracje ścienne.

Łazienka

Na koniec łazienka. Na załączonym zdjęciu wszystkie elementy łazienkowe miały już swoje miejsce. Jedyne czego brakowało to odpowiedniego oświetlenia i kilku drobiazgów.

Małe zmiany

Choć zmiana, wprowadzona w wyniku ogólnej metamorfozy mieszkania, nie jest wielka, różnica jest zauważalna. Zamiast próby przełamania dominującego beżu jakimiś żywymi kolorami, architekci zdecydowali się na pastelowe barwy.

A Wam jak podoba się ta metamorfoza?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu