5 stołów, które zwalają z nóg!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

5 stołów, które zwalają z nóg!

Alicja Olko Alicja Olko
Stolik Cuts: styl , w kategorii  zaprojektowany przez This is minimal,Minimalistyczny
Loading admin actions …

Stół do jadalni, stolik kawowy do salonu, czy to biurko- stoły występują pod różnymi postaciami, a znaleźć możemy je niemal w każdym pomieszczeniu naszych domów i mieszkań. Często postrzegamy je jako meble tak prozaiczne, że przy ich wyborze nie skupiamy się tak bardzo na ich wartości estetycznej, ale raczej na funkcjonalności i rozmiarze.

Dziś na homify pokażemy Wam 5 stołów, które naszym zdaniem zwalają z nóg! Są to meble designerskie, unikatowe, niespotykane, sprawiające, że pomieszczenie, w którym zostaną umieszczone stanie się wyjątkowe i oryginalne.

Zaprzeczając prawom fizyki

Projekty,   zaprojektowane przez Duffy London, Eklektyczny
Duffy London

UP Balloon Coffee Table, Round Edition 2015

Duffy London

Design mebli często balansuje na granicy rzemieślniczego kunsztu i artystycznego polotu, łącząc funkcjonalność z właściwościami dzieła sztuki. Tak też dzieje się w przypadku stolika kawowego z pracowni Duffy London- jego projekt zdaje się zaprzeczać prawom fizyki, wciągając nas w świat iluzji i optycznych złudzeń. Okrągły i przeźroczysty blat stołu przyciska podstawę z balonów, które zdają się wzlatywać w powietrze. Dostępny jest w różnych wersjach kolorystycznych, w zależności od barwy balonów- czerwony, jak widać na zdjęciu, złoty i srebrny. Jest to stolik o charakterze zupełnie wyjątkowym, mebel unikatowy i niepowtarzalny.

Eklektyczny miks

STOLIK / MEBLOVE 027: styl , w kategorii  zaprojektowany przez MEBLOVE,Eklektyczny
MEBLOVE

STOLIK / MEBLOVE 027

MEBLOVE

Patrząc na ten stolik, niezwykle ciężko określić jest, do jakiego stylu w designie go odnieść. I to właśnie czyni go tak wyjątkowym! Eklektyzm zawarty w tym projekcie sprawia, że dopasować można go do wnętrz urządzonych w różnych stylach. Jego blat o nieregularnym, obłym kształcie wykonano z tworzywa sztucznego, a pokryto pokryto galaktycznym, „pochlapanym” wzorem w różnych kolorach zieleni i błękitu. Jego nogi z kolei pomalowano farbą w modnym pastelowym odcieniu błękitu. Pozłacane metalowe wykończenia nadają mu nieco industrialnego charakteru. Ten intrygujący mebel od Meblove doskonale nada się do wnętrz utrzymanych w stonowanej kolorystyce, stając się natychmiastowo ich dekoracją.

Prosty koncepty- niezwykły efekt

Inspiracją dla projektu tego stolika było poroże łosi- piękne, brązowe rogi o nieco powyginanym kształcie. Nogi stolika odwołują się kształtem i kolorem właśnie do poroża, którego kształt uproszczono, opierając się na powtarzalnej formie. Prosty, okrągły blat ze szkła pozwala na to, aby z każdej perspektywy podziwiać tę fascynującą drewnianą strukturę. Dzięki wykorzystanym materiałom stolik od Tabanda Design Group doskonale nada się do wnętrz urządzonych w stylu rustykalnym, wiejskim bądź skandynawskim.

W hołdzie naturze

bio stolik MONOO: styl , w kategorii  zaprojektowany przez APPO projekt,Minimalistyczny
APPO projekt

bio stolik MONOO

APPO projekt

Wielu z nas chciałoby się cieszyć swoim prywatnym ogródkiem lub odrobiną zieleni, zwłaszcza w samym centrum miejskiej dżungli, w której wielu z nas mieszka. Jednak nierzadko zdarza się, iż jest to niemożliwe z powodu braku dostępu do ogrodu czy balkonu. Projektanci z Appo Projekt wychodzą naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na zieleń we wnętrzach, prezentując bio stolik Manoo. Ten mebel, wykonany z bielonego drewna dębowego, o przeźroczystym blacie, nie byłby niczym specjalnie wyjątkowym, gdyby nie fakt, iż jego głębokie dno pełni rolę swoistej donicy, gdzie umieszczono bujnie rozkwitającą zieleń. Tym samym, w ten prosty, ale pomysłowy sposób, możemy cieszyć się naturą w naszym domu, bez względu na to, gdzie się on znajduje.

Zabawa z geometrią

Dla tych, którzy nie lubią matematyki, geometria nie jest niczym specjalnie zabawnym. Projektanci z This is Minimal uczynili ją jednak intrygującą i ciekawą, bawiąc się geometrycznymi kształtami, ich układem i rozmiarem. Efektem jest zachwycający stolik o nieco futurystycznym charakterze, obok którego nie można jednak przejść obojętnie. Wykonany z białej płyty MDF, przyciąga uwagę zwłaszcza nogami o fantazyjnym kształcie, który to zawdzięczają one wykonaniu z kwadratowych płytek o różnym rozmiarze. Ten stolik o nowoczesnym charakterze stanowić będzie świetne dopełnienie salonu zaaranżowanego w stylu minimalistycznym.

Podobały się Wam niezwykłe stoły i stoliki? Jeżeli tak, to z pewnością zainteresują Was także unikatowe krzesła, które znajdziecie z Katalogu Inspiracji Polski design: krzesła, które sprawią, że usiądziesz z wrażenia.

Który stolik podoba Wam się najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu