Nowoczesny apartament o powalającym wnętrzu | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Nowoczesny apartament o powalającym wnętrzu

Alicja Olko Alicja Olko
Eklektyczna sypialnia od Design Studio Details Eklektyczny
Loading admin actions …

Prosta, ale pięknie urządzona przestrzeń. Uważnie dobrane akcesoria. Wyraziste meble. Inteligentny podział przestrzeni. Magiczna kolorystyka i najwyższej jakości materiały.

O mieszkaniu, które obejrzycie w tym Katalogu Inspiracji, można mówić jedynie w superlatywach. Spójrzcie na kolekcję zdjęć i przekonajcie się sami!

Hol

Przedpokój robi świetne pierwsze wrażenie. Już po przekroczeniu progu otoczeni zostajemy atmosferą przepełnioną elegancją i szykiem. Aranżacja nie jest jednak przytłaczająca- wręcz przeciwnie, dzięki udanej kombinacji materiałów i kolorów wnętrze jawi się lekko i nowocześnie.

Salon

Neutralny kolor ścian i mebli świetnie koresponduje z ciemną barwą drewna, które jest tutaj głównym materiałem wykończeniowym. We wnętrzu tym nie brak osobistych akcentów- na ścianie oryginalne zaaranżowano ramki z czarno-białymi zdjęciami, a stolik kawowy stał się miejscem na ekspozycję ciekawych dekoracji. O przytulny klimat we wnętrzu dba kominek, który wbudowano w panel oddzielający salon od pozostałych obszarów strefy dziennej.

Kuchnia i jadalnia

Otwarta na jadalnię kuchnia to przykład aranżacji nowoczesnej i funkcjonalnej. Jej zabudowa o białych, matowych frontach gwarantuje mnóstwo miejsc na przechowywanie. Wyspa kuchenna, poza powierzchnią roboczą, pełni także rolę dodatkowego miejsca do siedzenia. Obszar ten skąpany jest w naturalnym świetle, które swobodnie wpada do środka przez duże okna. Jadalnię urządzono nieco bardziej klasycznie, wyposażając ją w masywny, drewniany stół oraz krzesła o eleganckim designie.

Sypialnia

Projektantom tych wnętrz zależało na osiągnięciu efektu elegancji, ale bez wrażenia przepychu. Zdecydowano się zatem na klasyczne elementy wystroju, takich jak meble o pluszowym obiciu, ciężkie zasłony czy żyrandole, łącząc je z nowoczesnymi detalami. Kolorystyka wnętrz tej sypialni jest prosta- bazuje na bieli i różnych odcieniach brązu. Ale tym, co ją wyróżnia, są dodatki o odcieniu czerwonego wina. Warto zwrócić uwagę także na pomysłową separację przestrzeni- bez efektu izolacji udało się stworzyć dwa osobne, pełniące zróżnicowane funkcje, obszary.

Pokój dziecięcy

Na koniec zaglądamy do pokoju dziecięcego, który urządzono w sposób praktyczny, skupiając się na potrzebach pociech w różnym wieku. Doskonale można wyobrazić sobie tutaj zarówno niemowlaka, jak i kilkuletnie dziecko. Pomieszczenie to dobrze sprawdzi się w przyszłości- neutralne kolory ścian pozwalają na dobór mebli o dowolnym charakterze. Przestrzeń jest wygodna w użytkowaniu i gwarantuje wystarczającą ilość miejsca zarówno na zabawę, jak i przechowywanie, wypoczynek i naukę.

Jak Wam się podoba sypialnia?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu