Drewniany dom pełen miłości | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Drewniany dom pełen miłości

mszpakowska mszpakowska
Klasyczne domy od Müllers Büro Klasyczny
Loading admin actions …

Jesteśmy święcie przekonani, że większość osób w pewnym momencie chce porzucić miejską dżunglę i przenieść się do domku w lesie, chociażby na chwilę. Piękno natury przyciąga spokojem drzew, jezior, a przede wszystkim ciszą i spokojem.

W tym domku znajdziemy połączenie naturalnego spokoju oraz luksusowego wnętrza. To idealna miejsce dla każdego, kto marzy o zamieszkaniu na wsi. Dla osób, które mogą pracować zdalnie, może ten dom może stać się spełnieniem wszystkich marzeń.

Gotowi do oglądania? Zapraszamy!

Piękne odeskowanie

Jedną z głównych atrakcji domku w lecie, niewątpliwie jest bliskość natury. Jest to miejsce, gdzie możemy pozwolić sobie na relaks i wyciszenie, słuchać śpiewu ptaków, zamiast syren samochodowych. Duża powierzchnia tarasu jest idealnym miejsce, które dostarczy nam tych niezastąpionych doznań.

Duże okna dostarczą odpowiednią ilość naturalnego światła, która pozwoli rozjaśnić dom. Odeskowanie fasady doskonale współgra z otaczającą dom zielenią, zaś spadzisty dach ochroni dom przed śniegiem oraz deszczem.

Natura i drewno

Priorytetem architektów było stworzenie jasnej przestrzeni, idealnej dla życia rodzinnego. Duże okna pozwolą na wykorzystanie pełnej ilości światłą dostępnej w otaczającym nas lesie. 

Piękny i przestronny ogród pozwoli w pełni się zrelaksować, a liczne rośliny zapewnią prywatność.

Weranda

Po drugiej stronie domu znajdziemy werandę, która uchroni nas przed słońcem w upalne dni oraz będzie doskonałym miejscem na weekendowy obiad z rodziną. Niewielkie rośliny zostały dobrane w taki sposób, aby wymagały niewielkiego nakłady pracy, a jednak pięknie wkomponowywały się w otoczenie. Na ścianach oraz filarach znajdziemy delikatne oświetlenie. Wyobrażasz sobie widok tego domku nocą?

Otwarty salon

Na parterze znajdziemy otwartą kombinację kuchni, jadalni oraz salonu. Elegancki wystrój sprawia, że zwykły domek nabiera zupełnie innego wymiaru. Wisząca lampa nad stołem jadalnianym nawiązuje do wcześniejszej epoki i sprawia, że wnętrze jest niezwykle piękne. Marmurowa posadzka oraz drewniane elementy tworzą rustykalny  wygląd, który idealnie pasuje do miejsca, w jakim się znajdujemy.

Ekscentryczna kuchnia

W kuchni znajdziemy nowoczesne udogodnienia. Piękny wygląd mebli i urządzeń tworzy niepowtarzalne pomieszczenie. Wykorzystanie roślin do dekoracji sprawia, że wnętrze jest niezwykle ożywione.

Parter

Przyjrzyj się bliżej rozkładowi tego wspaniałego projektu!

Piętro

Zajrzyj tutaj i poznaj inną naszą propozycję domku w lesie!

Chciałbyś mieszkać w takim miejscu?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu