Nowoczesna rozbudowa cichego i przytulnego domu

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Nowoczesna rozbudowa cichego i przytulnego domu

A.D. A.D.
Nowoczesne domy od 5 Architekten AG Nowoczesny
Loading admin actions …

Każdy metr kwadratowy przestrzeni, jest cenny w naszych nowoczesnych, przeludnionych metropoliach. Deweloperzy i architekci ścigają się w wymyślaniu koncepcji, bardzo kreatywnych powierzchni mieszkaniowych, które można usytuować w mieście wypełnionym po brzegi. 

W wyniku tego pościgu powstają kreatywne rozbudowy, przebudowy, remonty i dobudówki, do już istniejących nieruchomości.Tak właśnie stało się w przypadku naszego dzisiejszego bohatera, domu, który za sprawą doskonałego projektu firmy 5 Architekten AG, przeobraził się w nowoczesny budynek. Nie było to łatwe, ponieważ dom jednorodzinny został wybudowany w 1932 roku!

Przeczytaj katalog inspiracji i obejrzyj zdjęcia aby zobaczyć doskonałą bryłę i magiczne wnętrze tego domu. 

Dom znajduje się w cichej dzielnicy mieszkalnej

Dom, który został całkowicie przebudowany przez architektów 5 Architekten AG doskonale pamięta czasy ubiegłego stulecia. Podobnie jak wszystkie inne domy w tej cichej dzielnicy mieszkalnej. Jest to stosunkowo skromny dom, który wyróżnia się ze względu na stromy dach i oczywiście nowoczesną dobudówkę. Pierwotna bryła dwukondygnacyjnego domu pozostała niezmieniona. Duże okna i płaski dach z południowej strony są absolutnym punktem łączącym ten rodzinny dom z nutą Vintage z awangardą i nowoczesnością. 

Wieczorny widok

Dom wieczorem, jest czymś w rodzaju  wielkiej latarni promieniującej światłem na ulicę. Ogród nie jest bardzo duży, ale dzięki podwyższonemu tarasowi można w nim śmiało korzystać z letniej pogody. A dla dzieci, spory trawnik jest wspaniałym miejscem do zabaw i gier. Jesteśmy oczywiście bardzo ciekawi wnętrza, czas, aby tam spojrzeć…

Otwarty salon i kuchnia

Chociaż fasada i wygląd oryginalnego domu pozostał względnie nietknięty, architekci wewnątrz budynku naprawdę zaszaleli! Po renowacji, mieszkańcy mogą cieszyć się nową, otwartą kuchnią i salonem. Obszar kuchni wyznacza sufit, pełen punktów świetlnych doskonale ocieplających przestrzeń. Dzięki rozległym powierzchniom roboczym i wysokiej zabudowie mebli jest wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich przyborów kuchennych. Wyspa stanowi granicę terenu kuchennego i salonu.

Salon z wysokim sufitem

W nowej części domu, mieszkańcy mogą cieszyć się salonem z  wysokimi sufitami. Ogromne szklane fasady zapewniają doskonały widok i atmosferę o każdej porze roku. Rozpościera się przez nie widok na uporządkowany ogród. To doskonałe miejsce do błogiego relaksu we własnym domu. Projektanci wnętrz bawią się tu aranżacją i łączą nowoczesne meble z nostalgicznymi akcentami.

Łazienka na piętrze

Na górze mieszczą się sypialnie oraz przestronna łazienka, która zachwyca wszystkimi korzyściami, jakie powinna posiadać nowoczesna łazienkę. Jest podgrzewana podłoga, która pozwala stąpać bosymi stopami, wygodna wanna i prysznic wyłożony odświeżającymi płytkami. A to oznacza bardzo przyjemny początek dnia lub po prostu cudowny sposób na relaks po ciężkim dniu. 

W łazience jest też miejsce na podwójna umywalkę, która jest bardzo praktycznym rozwiązaniem dla ludzi, którzy żyją szybko i aktywnie. Nie trzeba czekać na swoją kolej, by wymyć zęby. 

Korytarz

W korytarzu żegnamy się z tym sympatycznym domem. Autentyczne elementy, które widać na zdjęciu, świadczą o obecności w domu dzieci. Wraz z rozwojem rodziny, ewoluował także dom…

Ogólnie rzecz biorąc, architektom doskonale udało się odnowić to miejsce. Mieszkańcy są bardzo zadowoleni z wyniku i teraz cieszą się większą przestrzenią. Jeśli chcecie zobaczyć więcej udanych renowacji, przeczytajcie to: 20 remontów przeprowadzonych w domach takich jak Wasze

Jak Wam się podoba połączenie nowoczesnych dobudówek z tradycyjną bryłą budynku? 
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu