Spektakularne przemiany pięciu łazienek

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Spektakularne przemiany pięciu łazienek

mszpakowska mszpakowska
Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez CPETC, Nowoczesny
Loading admin actions …

Każdy wie, że jasna, przestronna, czysta łazienka to doskonałe miejsce do codziennego relaksu. Dzisiaj nadszedł czas na zmiany pięciu łazienek, które zostały zapomniane na lata. Zdajemy sobie sprawę, że często jest to ostatnia pozycja na liście naszych priorytetów, jednak gwarantujemy, że dobra przemiana może być gwarancją lepszego odpoczynku.

Przyjrzyj się z nami pięciu przemianom i zainspiruj się do stworzenia własnego kącika pełnego komfortu i spokoju. Zapraszamy!

1. Przed: stare powłoki

Wanna, która zajmuje prawie całą przestrzeń nie jest najlepszym pomysłem. Przyszedł czas na zmiany!

Po: światło i komfort

Ta łazienka przeszła gruntowną metamorfozę. WC i umywalka zostały zastąpione przez bardziej nowoczesne modele, zaś wanna ustąpiła miejsca prysznicowi ze szklaną kabiną, która nie gromadzi pleśni i jest łatwiejsza w utrzymaniu. Stare płytki zamieniły się miejscami z nową, kolorową mozaiką, która pięknie zdobi pomieszczenia.

2. Przytłaczające kolory

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez CPETC, Nowoczesny

Dawniej atmosfera była ciemna, przez co pomieszczenie wydawało się wyjątkowo zimne. Odkryto jednak w tym miejscu potencjał, a wszystko za sprawą rozmiaru oraz możliwości wykorzystania naturalnego światła. Architekci wykorzystali ciepłe odcienie, które ociepliły wnętrze.

3. Drewniana przemiana

Ponadczasowe materiały mogą okazać się kluczem do sukcesu. Odcienie naturalnego drewna wyparły z łazienki stare szafki, dając w efekcie przytulne wnętrze. Nowoczesna armatura wyeliminowała chaotyczny wygląd, tworząc ciepłe miejsce, gotowe na relaks.

4. Przed: niemodna łazienka

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez ArcKid, Nowoczesny
ArcKid

ArcKid

ArcKid

Często patrząc na wnętrza nadszarpnięte zębem czasu, nie możemy wyjść z podziwu, że pewne rozwiązania były kiedyś modne. Jeśli jesteś reżyserem filmu grozy, znaleźliśmy dla Ciebie idealną scenografię.

Po: minimalizm

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez ArcKid, Nowoczesny
ArcKid

ArcKid

ArcKid

Ta łazienka potwierdza zasadę, że mniej znaczy więcej. Gładkie, śliskie powierzchnie pozwolą zapobiegać pleśni. Neutralne kolory powodują, że łazienka może być z łatwością udekorowana z pomocą kolorowych dodatków.

5. Przed: dywan na ścianie

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez ArcKid, Nowoczesny
ArcKid

ArcKid

ArcKid

Zgadzamy się, nie jest to najgorsza łazianka jaką kiedykolwiek widzieliśmy, jednak za chwilę przekonasz się, że metamorfoza bywa naprawdę dobrą decyzją!

Po: nowoczesna forma

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez ArcKid, Nowoczesny
ArcKid

ArcKid

ArcKid

Drewniana podłoga wygląda niesamowicie! Pamiętaj jednak, że musisz zachować szczególną ostrożność podczas uszczelniania powierzchni. Nowoczesne elementy sanitarne oraz szare ściany tworzą piękne, harmonijne wnętrze, które posłuży przez długie lata.

Zobacz również 4 metamorfozy brzydkich kuchni!

Która przemiana spodobała Ci się najbardziej? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu