Mały dom - ogromny potencjał!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Mały dom – ogromny potencjał!

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK
Nowoczesne domy od homify Nowoczesny
Loading admin actions …

Nie trzeba koniecznie decydować się na budowę ogromnego domu z wymyślnymi meblami i dodatkami, by stworzyć wyjątkowo stylowe gniazdko. Udowadniają to nasi doświadczeni architekci, którzy zaprojektowali oryginalny obiekt, zdecydowanie wyróżniający się na tle innych. Jego parterowa, nietypowa konstrukcja oraz przytulne wnętrze sprawia, że niejedna osoba z pewnością chciałaby w nim zamieszkać. Dzisiaj będziemy mieli szansę wspólnie przyjrzeć się z bliska każdemu kącikowi tego budynku. Jesteście gotowi? Jeżeli tak – zapraszamy na interesującą wycieczkę!

Niezwykły obiekt

Nowoczesne domy od homify Nowoczesny

Patrząc na ten obiekt z zewnątrz można wręcz krzyknąć z wrażenia! Nasi profesjonaliści stworzyli naprawdę oryginalny domek, którego konstrukcja szczerze zachwyca. Zastąpienie tradycyjnych ścian przeszkleniami to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Dzięki nim te niezwykłe cztery ściany zyskały na lekkości. W połączeniu z elementami wykonanymi z drewna, cały projekt roztacza wokół siebie harmonijną aurę.

Domek marzeń

Nowoczesne domy od homify Nowoczesny

Nasi profesjonaliści dokładnie przemyśleli projekt całego domu, dzięki czemu jego mieszkańcy mogą czuć się w nim w pełni komfortowo. Warto zaznaczyć, że nieprzypadkowo w konstrukcji znalazły się wspomniane przeszklenia. Dzięki nim w ciągu dnia całe wnętrze jest doskonale oświetlone ciepłymi promieniami słonecznymi, ale przede wszystkim to właśnie one umożliwiają podziwianie malowniczego krajobrazu bez konieczności wychodzenia na zewnątrz!

Wnętrze

Nowoczesny salon od homify Nowoczesny

Tworząc ten oryginalny domek letniskowy, nasi profesjonaliści zdecydowali się ograniczyć liczbę jakichkolwiek ścian działowych do minimum. To rozwiązanie pozytywnie wpłynęło na wrażenie przestronności całego wnętrza. Widoczny na zdjęciu salon został wyposażony w wygodną, jasną sofę z dekoracyjnymi poduszkami oraz niewielki, czarny stolik kawowy. Każdy możne tutaj wygodnie usiąść i zatopić się w lekturze ulubionego magazynu.

Koza

Nowoczesny korytarz, przedpokój i schody od homify Nowoczesny

Przytulny klimat tego domu zdecydowanie tworzy widoczna na zdjęciu koza, która dostarcza całemu wnętrzu dużej dawki ciepła. Decydując się na budowę własnego rodzinnego gniazdka, koniecznie zastanówcie się nad umieszczeniem w nim stylowego kominka. Nic tak nie tworzy pozytywnej aury domu, jak widok palącego się drewna, w szczególności, kiedy za oknem pada śnieg.

Kuchnia

Nowoczesna kuchnia od homify Nowoczesny

Teraz możemy z bliska przyjrzeć się strefie kuchni. Meble w kolorze głębokiej szarości dodają tej przestrzeni eleganckiego i nowoczesnego charakteru. Odpowiednia ilość szafek sprawia, że wszystkie akcesoria kuchenne oraz produkty do gotowania są zawsze pod ręką, co w tym pomieszczeniu jest bardzo ważne. W tak zaaranżowanym miejscu z powodzeniem można przygotowywać najróżniejsze pyszne potrawy!

Przytulne gnaizdko

Nowoczesna kuchnia od homify Nowoczesny

Tuż obok kuchni umieszczono średniej wielkości okrągły stolik z czterema krzesłami, który pozwala zjeść wszystkie przygotowane wcześniej smakołyki. Nad blatem znalazła się stylowa, biała lampa wisząca. Ten model stanowi obecnie bardzo modne rozwiązanie w wielu wnętrzach.

Mamy nadzieję, że podobała Wam się nasza dzisiejsza wycieczka po tych przytulnych czterech ścianach i macie teraz głowy pełne pomysłów na stworzenie własnych!

Szukacie innych inspirujących aranżacji domów? Sprawdźcie koniecznie:

Olśniewający dom, w którym króluje biel i drewno!

Chcielibyście posiadać taki domek?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu