Stylowy, industrialny apartament dla młodej rodziny

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Stylowy, industrialny apartament dla młodej rodziny

A.D. A.D.
Industrialny salon od blackStones Industrialny
Loading admin actions …

Ponieważ popyt na duże, otwarte przestrzenie do życia stale rośnie, mieszkania typu lofty stają się coraz bardziej popularne, i każdy chyba rozumie dlaczego. Pochyłe dachy składają się na dynamiczną przestrzeń, podczas gdy krokwie i naturalne materiały są idealne do dekoracji w stylu rustykalnym. Takie wnętrza są bardzo przytulne i wyglądają fantastycznie. Ponieważ, apartamenty te, zazwyczaj są na najwyższym piętrze zwykle roztacza się wspaniały widok na dachy domów i całe miasto, a także duża ilość światła słonecznego sprawia, że są lekkie i przestronne.

Dzisiaj mamy zamiar pokazać Wam mieszkanie, usytuowane na poddaszu, z super stylowym wnętrzem, które z pewnością zachwyci i na długo zapadnie w pamięć. Z drewnianą podłogą i pięknymi odsłoniętymi krokwiami wystrój tworzy idealną równowagę między przeszłością i teraźniejszością. Sam plan jest bardzo funkcjonalny, z kompaktową kuchnią i łazienką, oraz dużą otwartą przestrzenią. Świetna alternatywa dla domu jednorodzinnego

Teraz rzućmy okiem co znajduje się w środku!

Lekkie i jasne wnętrze

Jedną z zalet loftów jest to, że słońce operuje po jego wnętrzach dużo dłużej, niż po mieszkaniach znajdujących się w niższych częściach budynku. 

Ten salon jest absolutnie wspaniały, i pomimo jego ogromnych rozmiarów wciąż zawiera kilka nowatorskich sposobów wykorzystania przestrzeni, takich jak półki w rogu, obok kominka, które w rzeczywistości nadają naprawdę miły akcent ciągłości wizualnej. Kominek, natomiast daje wspaniałą funkcję ozdobną, a antyczny stół ustawiony wzdłuż ściany pasuje do motywu drewna.

Duży, otwarty salon

Krokwie w tym mieszkaniu wyglądają absolutnie wspaniale. Drewno, na nie użyte, zostało polakierowane aby w pełni wydobyć żywe kolory, a bardziej stonowane parkiety oferują piękny kontrapunkt. Możemy również zobaczyć tutaj krótki zamknięty korytarz, zasłaniający sypialnię. Jego zadaniem jest harmonizowanie przestrzeni poprzez utrzymywanie wizualnego porządku. 

Kuchnia

Kuchnia znajduje się w tym samym pomieszczeniu co salon, po przeciwnej stronie. Jest wykonana niemal w całości z drewna w zgodzie z tematem przewodnim apartamentu. Dysponuje sporą wyspą kuchenną, która rozciąga się aż po bar śniadaniowy – doskonałe wykorzystanie przestrzeni, a także doskonały sposób, aby oddzielić kuchnię od salonu.

Widzimy także lustrzane odbicie półek, które podziwialiśmy po przeciwnej stronie pokoju. To bardzo twórcze podejście. Zapewnia dużo miejsca do przechowywania w kuchni, które jest przecież bardzo potrzebne.

Dekoracje

Pokój został urządzony z wykorzystaniem piękna antyków, które doskonale oddają poczucie luksusu i bogatej historii. Wazony na cokołach są po prostu wspaniałe a antyczne popiersie dopełnia dekorację. Takie unikalne akcesoria mają prawdziwą wartość materialną, mogą być także doskonałą inwestycja kapitału.

Po prawej możecie zobaczyć miejsca o bardzo unikatowym kształcie które prowadzi do wejścia i łazienki.

Hall

Możemy ją zobaczyć, jak została zmaksymalizowana przestrzeń w salonie, za pomocą ukrycia spadzistego dachu. Korytarz jest doskonale zaopatrzony w skrytki i schowki, które służą do przechowywania. Okno pomniejsza wizualnie tę skromną przestrzeń i zapewnia odpowiednią wentylację łazienki.

Łazienka

Super kompaktowa łazienka jest nowoczesna i stylowa. Kompromis w sprawie miejsca jest jak najbardziej udany. Nowoczesne szarości połączone z bielą wyglądają bardzo starannie i ponadczasowo.

Ten niesamowity, paryski apartament jest inspiracją, i pokazuje, że lofty dają bardzo dużo możliwości. Mistrzowskie dzieło architektów z BLACKSTONES

Jeśli ten przestronny salon stał się dla Was bodźcem do projektowania swojego wymarzonego wnętrza, koniecznie zajrzyjcie także tutaj: Odpoczynek w centrum miasta

Chcielibyście mieszkać w takim apartamencie? 
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu