Dom, w którym prywatność jest pierwszym miejscu! | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Dom, w którym prywatność jest pierwszym miejscu!

mszpakowska mszpakowska
Nowoczesne domy od Smart Running一級建築士事務所 Nowoczesny
Loading admin actions …

Ogromne, dekorowane budowle przechodzą powoli do lamusa. Spójrz tylko na tę konstrukcje, która przypomina halę produkcyjną! Tak naprawdę to dom jednorodzinny, który skrywa w sobie wszelkie udogodnienia i piękne wnętrza. To idealne rozwiązanie dla osób, które są znużone jednakowymi projektami obecnych domów.

Budynek został zaprojektowany przez japońskich architektów, którzy w prostej formie zamknęli stylowy dom. Zajrzyjmy do środka i przekonajcie się sami!

Priorytet: prywatność

Konstrukcja zapewnia maksimum prywatności, gdyż wnętrze nie jest w ogóle dostępne od ulicy. Przestrzeń poprzedzająca drzwi wejściowe wykorzystane jest jako miejsca parkingowe.

Fasada

Dom powstał w cichej dzielnicy mieszkalnej, a fasada przypomina konstrukcję zbudowaną z klocków. Cała ściana zewnętrzna pokryta jest stalową blachą o czerwonym odcieniu, co sprawia, że budowla wygląda na niezwykle solidną. Zielona roślinność zapewni rodzinie odrobinę prywatności.

Przestrzeń

Wnętrze zaaranżowane zostało w zamyśle przestrzeni otwartych. Z kuchni rozpościera się pełen widok na jadalnię oraz salon, co pozwoli na prostą integrację rodziny. Wiszące, nagie lampy pozwolą na odpowiednie oświetlenie pomieszczenia, a szara podłoga tworzy doskonałą atmosferę łącząc się z białymi ścianami.

Ganek

Często mawia się, że najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Ganek to miejsce, gdzie witamy naszych gości, dlatego powinien być schludny i przytulny. W tym domu betonowa podłoga tworzy doskonałą całość z bielą ścian, a przesuwne drzwi pozwalając na łatwe połączenie z resztą domu.

Tradycja i nowoczesność

Japoński styl to uosobienie minimalizmu. W tym pomieszczeniu znajdziemy drewnianą instalację szafek, która jest doskonale wkomponowana w układ pokoju. Wielkie okno pozwoli na odpowiednie oświetlenie miejsca oraz zapewni wentylację.

Taras

W pokoju znajdziemy wyjście na przestronny taras. Tutaj również znajdziemy przestrzeń odgrodzoną od wścibskich spojrzeń sąsiadów, dzięki czemu w tym domu możemy pozwolić sobie na całkowitą swobodę. Ogólny zarys konstrukcji przypomina hermetyczne pudełko, pełne komfortowego miejsca dla rodziny.

Wykorzystanie przestrzeni

Architekci zadbali o wykorzystanie każdego kawałka przestrzeni. Tutaj widzimy doskonale wkomponowany regał z podestem, gdzie możemy postawić wygodny fotel i stworzyć idealną bibliotekę. Duże okno dostarczy nam odpowiednią ilość światła, więc będziemy mogli w całości oddać się swojej pasji.

Oświetlona sypialnia

Na drugim piętrze znajduje się sypialnia. Tutaj również znajdziemy kontrast pomiędzy bielą i szarością, dzięki czemu dom jest niezwykle spójny. Poziome okno pozwoli cieszyć się pięknym widokiem na okolicę, a nocne oświetlenie z zewnątrz wprowadzi intymną atmosferę.

Inny sposób na życie! Niskobudżetowe domy z kontenerów!

Chciałbyś mieszkać w takim domu?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu